Heaven fashion

Als123

L.Borgia, dakujem za tvoju skusenost, nakolko uz vobec nereaguju na mail skusila som to ako ty-cez fb, tak pockam ci to bude mat nejaku odozvu, ak nie budem musiet riesit sudnou cestou...

L.Borgia

Als123ako čítam, nie som jediná aj mne sa toto stalo, takže:

vážení kroťte svoje nadšenie pre nakupovanie v tejto firme, táto figuruje na 2 adresách, omylom som vrátila tovar na fakturačnú adresu. Objednávky vybavuje nejaká pani (meno si už nepamätám) a tú som písomne informovala o tejto skutočnosti. Bohužiaľ odpovede som sa nedočkala.

spravila som nasledovné – napísala som im na ich stránku na fb.
VEREJNÁ hamba spravila svoje. solídna firma, takúto reklamu nepotrebuje.

Komunikovala som s nimi verejne cez fb nech to všetci čítajú našťastie si odkladám všetky faktúry, tak som dotyčnému pánovi nadiktovala potrebné údaje aby si to skontroloval.

Bol poriadne rozrušený, takúto reakciu určite nečakal, a do 2 dní som mala peniažky na účte.

áno vecičky majú pekné, všetko prebehne hladko od obj. po dodanie ale problém je už s vrátením peňazí. Po tejto negatívnej skúsenosti túto firmu neodporúčam.

A ten coment na fb som po splnení mojej požiadavky odstránila, nebazírujem na tom, aby som pošpinila ich“dobrú povesť“.

Als123

Sedda,Laruz
ako ste dopadli, vratili Vam uz peniaze? ja som z HF objednavala dva roky, ziadny problem, poslednu objednavku som vratila a na peniaze cakam uz vyse mesiaca...

laruz

Ahoj Sedda,

ja sa už naťahujem s nimi o peniaze 2 mesiace, suma 74 Eur. Tiež zvažujem dať podnet na SOI. Vrátili Ti už peniaze za tovar?

sedda

Ahoj!
Ja teda spokojná nie som. Už viac ako mesiac sa s nimi naťahujem o peniaze, pričom tovar som už dávno vrátila. Je to podľa mňa veľmi neseriózna spoločnosť. Zvažujem podať podnet na SOI a aj trestné oznámenie.

lienka85

Ahoj,

ja som si tam nakúpila a bola som spokojná.
Dokonca niekoľkokrát. Dve veci mi nesadli, vrátila som a peniaze mi vrátili. :)
Dúfam,že som pomohla.