Ziarlivost ma raz znici...

Príspevok v téme: Ziarlivost ma raz znici...
sklamanaa

ani neviem kde mam zacat, nemam sa komu vyrozpravat a som na pokraji zrutenia...
som velmi ziarliva vobec to neviem kontrolovat,ziarlim na kazdu zenu ktoru spomenie moj priatel, teda uz sama neviem ci sme spolu stale sa hadame.

jeho minulost je dost bohata co sa tyka vztahov a ja mu nedokazem doverovat. vsimla som si strartsie komentare k fotkam nejakych bab na socialnej sieti a mna to vytocilo do nepricetnosti. on to odignoroval a isiel spat.

povedala som mu necj mi da heslo ked nema co skrivat povedal ze nie a opät to neriesil. deje sa to uz mesiace on mi sluboval ze nema nikoho ze si vsetko domyslam ... ale podla mna ked niekto nema co skyrvat nema problem dat heslo.

nasledne po hadkach sa mu "vyhrazam " rozchodom a stale ma nejako ututla , teraz ma zdravotne problemi a ja neviem co mam robit je mi ho aj luto, aj som priserne nastvana.

neviem ci je to normalne ze ma dokaze vytocit komentar spred 3 rokov..

neviem ci to mam definitivne ukoncit lebo viem ze je to aspon umna prava laska taka na cely zivot nikoho uz viacej lubit nebudem...

lilyiankaa

ja by som svoje heslo na soc. sieť ani nikde nikomu nedala ... teda raz som dala, kamoške, aby mi kontrolovala maily, keď mi vypisoval jeden psychopat ... ale ak by to chcel partner, nedám mu ich ..a ani telefón do ruky ..nie preto, že by som niečo skrývala, ale preto, že by to bol znak toho, že mi neverí ..ja som na tieto veci veľmi citlivá, nehovorím, že ak sa mi chytí mobilu, tak hysterčím, ale je to ako keby mi niekto otvoril doma obálku s poštou .. môže tam byť len reklama, ale je to moje súkromie a treba ho rešpektovať ..... inak pokiaľ by ťa tvoj priateľ chcel podvádzať, asi by nebol natoľko hlúpy, aby si dohadoval stretká cez fb ...a ak aj áno, veď správy či už tam alebo v telefóne sa predsa dajú vymazať a ty si môžeš ísť len pískať

Hrac

ja som bol tiez na fb mojej priatelky ked si odskocila do kuchyne, ale mna nenapadlo vobec jej pozerat do sprav, naco, pozrel som nastenku kde ma aj tak viac menej len vtipy a stacilo. Verim jej maximalne a heslo by som od nej uz vobec nepytal. Ale ex vedela heslo, dokonca si ho tak oblubila ze pomaly po roku od rozchodu ho pouziva stale aj ona :-D ale obaja uz s mensim rozdielom

winki

V zdravo fungujúcom vzťahu si ľudia nepotrebujú dávať navzájom heslá....načo? Ja nemám problém písať si na FB a môj partner je pri tom a takisto aj on. On tiež nemal problém, keď nemal prístup na net, aby som mu pozrela mail....lebo čakal niečo dôležité (od vtedy som mu na ňom nebola, aj keď to heslo viem).
To čo ty píšeš je trošku iné a podľa mňa drzé a nechutné. Ak by mi priateľ robil také scény a nasilu odo mňa žiadal heslo...tak by som mu ho just nedala....prečo?Načo? Ved ako si písala rozhádzali ťa 3ročné komenty.....čo by si spravila, keby nájdeš mail pre jeho ex spred x rokov???
Nehľadaj chyby v partnerovi, nie teraz. Najprv sa ty daj dokopy a potom možno aj on zmení správanie a bude sa k tebe správať tak, ako ti to teraz chýba. Je mi jasné, že tá žiarlivosť vyplýva možno aj z nedostatočného pocitu istoty, ale takto to nezískaš.

TinaM

podla mna nekontrolovanie mobilu a uctov na soc. sietach je o dovere. Ak by som si vypytala od priatela heslo, znamena to, ze mu neverim. A na co to potom je? Okrem toho moja zasada je, ze ak chce byt priatel neverny a nechce byt pri tom chyteny, tak sa podla toho zariadi. Mozes mat vsetky hesla sveta a neprides na to. Cize bud veris alebo...sama sa zamysli, ci to ma vyznam.
A ozaj, dal ti niekedy dovod na to,aby si mu neverila?Aby si ziarlila?

Dadula56

A rozmyslala si nad tym, ze z toho, ze mas jeho telefon v ruke mohol byt mimo prave preto, ze si myslel, ze ho ides kontrolovat?Pretoze z toho ako donho stale hucis sa uz aj on stal paranoidnym, unavenym z toho vsetkeho?
Nema preco ti davat hesla a telefon k nahliadnutiu, preco by to mal robit?Lebo ty si nanho vymyslas, ze je neverny, teda ho obvinujes?A on to ma prijat a este sa tomu prisposobit, dat sa kontrolovat, byt tym ponizenym?Vnimas samu seba ako obet, ale v tomto vztahu ste obete dve. Ty tvojej ziarlivosti a on je priamo tvoja obet. Skus porozumiet tomu, ze laska nemoze fungovat ak dvaja maju nevyrovnany postoj vo vztahu. Potom sa ten vztah stava dysfunkcnym, chorym.

sklamanaa

ja mam naozaj "rada" ludi ktorí hned napisu bez rozmyslania svoj nazor..ako sa hovori 100 ludi 100 chuti, sebec a igoista su dost silne slova nato ze ma vobec nepoznas ale ok ja to beriem kazdy ma pravo sloboneho nazoru.

urcite si za svojim stojim,ze kto nema co skryvat tak to heslo by nemal byt problem, ja osobne mam telefon vzdy len tak na stole a tam som aj prihlasena na socialnej sieti, moj priatel by to nikdy neurobil.

raz som mu nahlliadla do nohavic ktore som chcela len odlozit do skrine a myslela som si ze tam ma penazenku,ze ju vybriem. ale mal tam telefon. len co som ho chytila do ruky bol uplne mimo.

ale tak tiez som si vedoma ze moja ziarlivost v poriadku urcite nieje, nedokazeme sa bavit ako normalny ludia trva to najviac hodinu a opät hadky. dakujem za kazdy jeden nazor, vazim si to ze ste kvôli mne minuli trosku svojho casu:-)

pandorica

Ja dosť dobre nechápem, prečo vôbec chce niekto telefón k nahliadnutiu.K nahliadnutiu na čo?Ale na druhej strane, ak naozaj nič neskrýva, tak by s tým nemal mať problém.Ale niektorí ľudia bývajú na tieto veci dosť citliví.

Bajaj525

aj ja si myslim ze je to normalne, podla mna by ti tiez mal dat bez zavahania to heslo ked nic neskryva, tak isto kedykolvek telefon k nahliadnutiu. ved ste spolu tak neni co skryvat, tajomstva nemozu existovat

nathaly

Mas pravdu,ak nemã čo skrývať mal by ti dať to heslo,

ak mu na tebe zãleži nemal by to byť problèm.a že odide len tak spať,ked ty si nasratá,tak to nerobî dobre.