Zabudla som ist na ÚP - 1.kontakt

emalea

...a hlavne najviac sa poteší naša vláda, ako oni bojujú s nezamestnanosťou!!!týmto spôsobom, že Ťa na istý čas vyradia a X-´dalších ľusí samozrejme klesne umelo štatistika armády nezamestnaných....a to ešte nehovorím, že sa musíš nahlásiť na zdravotku ako dobrovoľný prispievateľ!!!

jedulka

Zkus si najít omluvenku,třeba u doktora.Když mu vysvětlíš o co jde a po pravdě ...tedy alespon u nás to tak jde,že ti napíše,že jsi tam byla s nějakým neduhem a bylo ti velmi zle ...

winki

Po novom ťa vyradia na pol roka. Nejde o to na čo je to dobré. Raz to tak majú stanovené a treba to dodržiavať.

fidelka

Do kelu.. Ja som bola v tom, že vcera bol utotok a dnes tam mám ísť:( Žeby ma vyradili už včera?:( Načo je vlastne to prvé stretnutie? Viem, že som tam mala dostať rozhodnutie o zaradení do evidencie, ale pre to som si bola už pred týždňom, lebo som ho súrne potrebovala..

lilyiankaa

ak si neprišla na stanovený termín, tak ťa vyradia z evidencie ... a dokonca tuším môžu až na polroka ... viem, že si si pomýlila dátumy, možno sa ti to prepečie, zájdi tam zajtra osobne, ale v našom meste by ťa vyrazili s úsmevom na perách :)