Spanok a sny

Príspevok v téme: Spanok a sny
tinitini31

ahojte... v prvom rade chcem povedat, ze problem so spanim nemam...ide o to, ze spim az velmi rada, len casu neni nato tolko...
v noci spim tych 7 hodin sa snazim...lenze potom spim aj po ceste v autobuse do prace... niekedy ma zlozi v praci... po ceste domov...doma pred tv...niekedy vyuzijem na spanok kazdu volnu chvilu... a ked nemozem, zacnem upadat do nejakeho stavu, ktory neviem vysvetlit...a ked sa ho snazim prekonat, tak mi je az zle od zaludku...
chapete, ked to nerozchodim, tak proste dostanem mikrospanok... uplne natvrdo zaspim...dokonca sa mi aj za tu chvilku sniva... teda mne sa sniva vzdy... niekedy sa mi sniva este len ked zaspvam, lebo si to uvedomujem... a vtedy si poviem ze uz zaspavam tak sa tomu poddam...sny mavam vzdy... niekedy velmi zive..ako keby som ani nespala... takmer vzdy si ich pamatam... dokazem snivat na pokracovanie...
ja viem, smiesne, ale robim to tak uz od detstva, ked mam zly sen, viem sa v tom sne uvedomit, povedat si ze sa mi to sniva a prikazom sa zobudit...

ma niekto podobne skusenosti..??

pandorica

Áno, poznám to, dokonca som sa už aj naučila, ktorý sen mám ako chápať, čo je len prenesené z prežitého a čomu venovať pozornosť.A poznám aj tie stavy, že ked sa nevyspím tých 7-8hodín v noci , na druhý deň mám pocit akoby som bola po poriadnej opici.Ak nie som v práci, tak väčšinou spím aj hodinku po obede.