hepatitida c

Príspevok v téme: hepatitida c
nibiru

baby ani by som sa tak nebala ci som tehotna ale ci daco nechitim asi pred 2rokmi som si nasla chlapca krasny slusny po roku sme sa rozisli isla som doktorke bolo mi stale zle bolela ma hlava bola som unavena a schudla5 kg mala som pozityvne testy na hepatitidu on to vedel ze ju ma a zatajil mi to mal ju par rokov vobec nic nanom nebolo vidiet bol ako kazdy zdravy clovek.na sude som nic nedosiahla dnes som uz pol roka negatyvna rok som brala lieki s ktorich som schudla vypadavali mi vlasi nesnela som mat sex a nesmela otehotniet hroza za par mesiacou uz budem moct mat deti aj ja a strasne sa tesim tak davajte si pozor je to choroba ktora nema priznaki siri sa krvou sexom tetovanim hoci cim kde sa nachadza kontaminovana krv

RNG

protokol dokrora Bergsona na hepatitidu C (a aj ine poskodenia pecene)Denne 900 miligramov sylimarinu(vytazok z bodliaka, sylibum marianum=milk thistle)
600 miligramov alfa lipoickej kyseliny
400 mikrogramov selenu.
Ine latky pomahajuce peceni a antiviralne zaroven :betulin a betulinicka kyselina, 1 gram denne. Ursolicka kyselina, tak isto. Betulin sa nachadza aj v cistej brezovej stave(Polsko, Finsko) na 1 gram betulinickej kyseliny treba vypit cca 3 dcl stavy-tj brezovej vody.

ivula

JA BY SOM MU NA TVOJOM MIESTE ROZKOPALA GULE SVINIAROVI NAKAZENEMU VIDIS TOTO SU CHLAPI STRASNE NIECO DUFAM ZE SA TI DARI A BUDES ZDRAVA A BUDES MAT AJ TO DIETATKO KTORE CHCES