Vonia vam vas partner?

Príspevok v téme: Vonia vam vas partner?
jahodicka

chcem sa spytat.....moj chalan mi hovori ako veelmi mu voniam, vsetko, moje telo vlasy proste ja nemyslim tym parfem....ale on mne az tak moc nevoni ze by som bola z toho az tak velmi hotova. Hovori sa ze partneri si maju navzajom vonat..ja jemu brutal vonim to uz viem, ale neviem ci aj on mne az tak vona. Niekoho zevraj vona partnera vzrusuje no mna nejak nie. Stalo sa vam uz toto? podla mna by to malo byt tak ze bud si obaja velmi vonaju alebo si nevonaju vobec...ale preco je to takto u nas to nechapem.

LILIII

fuuuha no mas pravdu salon ,vazne som to doplietla :)))
len som si stipku pomylila "suseda" feromona so "susedom" testosferonom ,esteze som tam nezamotala i estrogen :D
Prepacte :)

andu3105

sorry vopred za moju pisomnu slovencinu ale skolu a studium som absolvoval mimo sk...smutne pribehi..ties som dopadol zle a to na zaklade dvoveri a asi na naivite...preto sa pitam ako clovek ma viest vstach bes toho..sklamanie boli asi najviac

salon

LILII podla mna si nenapisala blbost. Tie feromony citime,lebo to su prirodne chemicke latky,ktore produkuje kazdy z nas a tym sa urcuje kto je pre nas pritazlivy a kto nie :-)
Testosteron je muzsky pohlavny hormon.

LILIII

Mne vonia az sem na dialku ,dokonca si obcas pripadam ako samicka mole ,pretoze ja ten jeho feromonik citim do daleka predaleka
(vraj mola produkuje do velkej dialky vonu plnu feromonov .... to na objasnenie ,preco prave mola) :)))

jedulka

tak se naučte číst,všichni.Nečtete níže a jen se pak navážíte.Reagovala jsem jen na tohle ...končím debatu o ničem
heffner
11.10.13 07:30??.??.209.106
nahlásiť
a teraz vam, vy blazni, dam NEPRIESTRELNY dokaz, ze tato vonava chemia je totalny BULLSHIT..

vonia niekomu cigan/rom?

ak nie, ste aj VY cigani ci romovia ?

ze by 1:0 pre mna ?

salon

Jedulka napisala si,ze ma podozrievas z toho,ze by som mala byt Mimulus? Ta osoba je jedina,ktora ta irituje a teraz ja? Zaujimave :-)
Ak sa chces presvedcit,ci som ciganka pridi za mnou do mojho salonu. Inak ta presvedcit neviem.
A ano my cigani mame silne rodinne vazby,ale tiez sedime sa pc a debatime :-)
A ja som ta,ktora nema FB,ale tu na tomto fore je od roku 2005!Velmi vela prispievam a poradila som a pomohla vela ludom. Je Pravda,ze som uz pouzila par nickov,teraz ale sa sustredim na tento.
Inak ja som tiez prispela k teme o voni mojho partnera,ale proste mi nedalo reagovat na tvoju poznamku o ciganoch.
Fakt si dost negativna,ale to je vela ludi,ktorych nieco trapi...