Vonia vam vas partner?

Príspevok v téme: Vonia vam vas partner?
jahodicka

chcem sa spytat.....moj chalan mi hovori ako veelmi mu voniam, vsetko, moje telo vlasy proste ja nemyslim tym parfem....ale on mne az tak moc nevoni ze by som bola z toho az tak velmi hotova. Hovori sa ze partneri si maju navzajom vonat..ja jemu brutal vonim to uz viem, ale neviem ci aj on mne az tak vona. Niekoho zevraj vona partnera vzrusuje no mna nejak nie. Stalo sa vam uz toto? podla mna by to malo byt tak ze bud si obaja velmi vonaju alebo si nevonaju vobec...ale preco je to takto u nas to nechapem.

barunka

Práve ma napadlo, že asi najlepší príklad je Twilight. Tam ju chcem aj vysať od samej lásky, ako mu voňala :DDD

ebi777

fajná téma, síce som nečítala príspevky nižšie,, ale ja strašne rada čuchám pokožku môjho frajera, úžas :-)
a ozaj najlepšie to vonia tam na krku za uškom :D :D

a niektorých ľudí zas nemôžem ani cítiť, dvíha sa mi žalúdok, ak ich musím privítať gestom bozka na líco, lebo mi strašne smrdia (a to teraz nehovorím o pachu potu, ale o pachu samotnej pokožky)

sweater.

ja som to tvrdil, ono ti to samozrejme nezaruci. zda sa mi ze vacsina z vas to chape trocha zle. ak ta partner fyzicky naozaj pritahuje, ze sa to proste v tebe zachveje pri jeho dotykoch atd., mal by vas aj vabivo vonat, ono priroda to zariadila ze mame niekolko silnych lakadiel aby si nas nasiel ten najkompatibilnejsi muz/zena kvoli potomstvu. nema to nic s partnerstvom. o tom laske a parterovi na cely zivot a podobnych blbostiach sa tu bavit nemusime. to je vytvor 'moderneho' sveta ked boli 'stvoreny' primitivny ludia ktorych pokracovatelmi sme mi, bolo pomyslane len na zachovanie potomstva nie na nejake charakterove zhody. tot moj nazor, akurat z tym pachom je to aj nazor vedcov

MultiLevel

cicka, myslim, ze nieco take ani nikto na tomto fore netvrdil... :) A ja osobne ani neviem o tom, ci taka statistika existuje...

cicka13

velmi rad by som videla statistiky, kde je napisane, ze ti co si vonaju maju 100% zdrave potomstvo ;)

nuze, ma niekto take nieco ?

Feromon

A vôbec nerozumiem prečo tu spomínate ciganov veď ja poznám takých čo ziju slušne a nesmrdia. A poznám bielych čo smrdia cigami, alkoholom, potom, močom.
To nieje o rase ale o hygiene. Cigán z osady je smradľavý ale cigán z mesta môže voňať.
A koľkí bieli smrdia najmä v lete.
Všetko je to o hyg. návykoch.

MultiLevel

jedulka, dakujeeem!!!! :) Si zlata. No bohuzial, ani v mojom pripade nie je vsetko take pekne, ruzove, ako vela krat pisem. Mam psychicke problemy, ktore mi casto zasahuju do vztahu a narusaju ho, no ucime sa vsetko zvladat, bude to asi na cely zivot... :)

jedulka

salon > nevěřím ti ani ťuk,že jsi cikánka ...
MultiLevel ... ty jsi dítě štěstěny co se partnerství týče a moc ti ho přejí,mooooc:)
odpovedám ... velmi pěkně napsané !