Čo mám robiť?

Príspevok v téme: Čo mám robiť?
smejo12

Chodila som s chlapcom 5 mesiacov. Každý deň mi napísal brutálne nádherné smsky.....No ja som začala mať pocit, že to nefunguje a tak som sa ho spýtala, že či sa nerozídeme (viem nemala som asi). Riešili sme to a on sa moc netvárili, že chce pokračovať vo vzťahu, tak som sa ho opýtala že či je konec? A on povedal, že on nechce koniec len nechápe čo riešim....Tak sme to už neriešili a zase 2 dni bolo všetko OK. V piatok sa stretol s mojou kamarátkou v bare ale on nevedel že je to moja kmarátka a ja som s nimi nebola.Ona sa ho pýtala či dakoho má a on, že ne. A potom sa bozkávali. Ked som mu potom volala a už o tom vedela tak som sa spýtala, že či ma ešte ľubi a on že už ma nemá prečo keď ja som sa s nim rozišla.....ale to neni pravda.... Ľubim ho tak čo teraz....??? Niektorý mi radia že mu mam zavolať a iný že ani náhodou

lilyiankaa

no ale ty mi skôr prídeš, že nevieš čo chceš ..ok, písal ti pekné smsky, to je ozaj pekné, ale nie je to záruka vzťahu a ak sa on netváril po tvojej otázke či sa nerozídete nijak extrémne, tak asi ťa nejak neľúbil, alebo sa mu na vašom vzťahu čosi nepáčilo ... a keďže nemal problém sa oblizovať v bare s inou, nemáš čo riešiť .. najzaujímavejšie na tomto celom je to, že si si uvedomila, že ho ľúbiš až po tom , čo sa oblizoval s inou ...

elena...

Chodenie je nato, aby ste zistili, či to funguje, zaľúbenie je k tomu taký stupienok. Zistila si že to nefunguje, tak choď od toho, pojde to teraz prirodzene ťažko, ale pomože ti keď pochopíš, že si bola zaľúbená skôr do predstavy o ňom, než do neho samého, lebo pravá tvár človeka vo všetkých možných a nemožných životných situáciách sa poznáva dlho a zložito, a teraz s ohľadom na váš vek aj ťažko. Uzavri to a choď ďalej, zo skúsenosti sa pouč a uprav si kritériá pri výbere a tie si napíš a nos v peňaženke.

Žužova

Nevolaj mu,to že vie písať brutálne nadherné sms neni základ pre dobrý vzťah...sama si to zistila

Uvidíš najdeš si lepšieho s ktorým sa budete aj brutálne lubiť a rozumieť si a ktorý ťa urobí brutálne štastnou a namiesto tých super sms ti bude vraviet pekne do očí ,,brutálne,, krásne vyznania :)))

TinaM

pockaj...on ti vypisoval "brutálne nádherné smsky" a ty si sa ho len tak opytala, ci sa nahodou nechcete rozist? tomu nerozumiem...