Pauza

Príspevok v téme: Pauza
anonym č.10

Myslíte si, že je dobré dávať si vo vzťahu pauzu? Pretože zažívam takú situáciu, že moja priateľka nevie čo chce, tak sme si dali pauzu a ja neviem čo ďalej, pretože mi strašne chýba a ničí ma to a ja neviem či vôbec ešte bude chcieť byť so mňou a ja neviem ako dlho ešte vydržím pod takýmto tlakom, no všetci mi vravia aby som to ukončil aby som sa toľko netrápil, že ju to bude bolieť viac a možno si aj uvedomí skôr to čo naozaj chce, ale problém je to, že srdce mi vraví aby som čakal a trpel a rozum aby som to skončil a netrpel už, čo mám robiť? mám sa riadiť srdcom alebo rozumom?

anonym č.10

Len ja som už bojoval za náš vzťah až moc, za posledné 3 týždne, tak sme si povedali, že si dáme pauzu nech si dá myšlienky a veci dokopy a keď príde na to či naozaj chce byť so mňou, tak sa so mňou nejakým spôsobom skontaktuje. Len ja sa bojím toho, že ja už viac čakať nevydržím, žiť v nádeji, že sa všetko vráti do normálu, len čo ak sa nevráti a to svoje utrpenie si len sám predlžujem, lebo som hlúpy a nejak v to mám stále nádej ale možno ona už nie.

Prezývka55

Pauza ma aky vyznam, ako 2 tyzdne ze sa nekontaktovat alebo ze 2 tyzdne poflirtovat s niekym inym. Lebo ked len nekontatovat tak to je minimalny problem nie? Ale ze by to nieco malo vyriesit tak to neviem.
Vzdy sa riad rozumom. "Srdce" klame - poskytuje sice emulaciu vysiaho potesenia a mozno vidinu nejakeho lepsieho zisku ale nie je to tak.

pandorica

Ale áno, vrátilo, aj zlepšilo.Ale v mojom prípade, na mňa priateľ tlačil, tak neviem, ako to urobíš ty.Ty ju poznáš... možno si potrebuje overiť, či o ňu zabojuješ

anonym č.10

Ale ja nechcem naliehať a ani tlačiť na ňu, lebo viem že to takým spôsobom len zhorším a pomohla vám tá pauza? vrátilo sa všetko spať do koľají?

pandorica

My sme si raz dali pauzu.Chcela som ju ja a bolo to z trucu.V konečnom dôsledku sme mali pauzu 2týždne, ukončili sme ju na jeho naliehanie, myslím, že to malo svoj význam.