Je to podľa Vás ponižovanie?

Príspevok v téme: Je to podľa Vás ponižovanie?
Elanor44

Moj problém sa skladá z 2ch častí: v lete na dovolenkse sme sa 2krat s frajerom pohadali a to skaredo. Nakoniec sme si to yvsvetlili, ale mna to mrzi lebo neviem ci som reagovala spravne, a mam dodnes vycityk preto prosim, napište mi Vaše názory. Prvý problém bol, že v deň menín sme sa hneď pohádali 2krát. Cez deň sme boli na lodi, a dosli sme do pristavsika o 20. Potom sme sli na nakup a tak do mesta,.Tak mi nasi spoludovolenkari zagratulovali k meninam ale frajer nic. V meste bola polnoc, a moj frajer mi opet negratuloval. Bola som sklamana lebo mi nekupil ziadnu pozornost ale co viac ani nepodal ruku!!! Bolo mi trapne ved nasi kamosi mi gratulovali skor ako on sám. Nakoneic som vybuchla a vykricala som mu to, a on mi anto povedal, ze nieje debil ze by mi urcite daco v meste kupil, ale ked? Ved stanky uz okolo pol noci zatvarali.. Viem mozno ej to banalny problem ale nakricala som nanho, a neveim ci som nato mala pravo alebo nie. Bola to nasa prva dovolenka, aviac som preplakala ako sa nasmiala, pritom sme uz boli spolu 28 dni an brigade a nehadalai sme sa. Problem druhy bol, ze stale sa tam obzeral po inych. Ako robi to kazdy muz aj on, chapem.,.ale tak okato? A tie pripomienky..Ta je super, ake ma kozy...!! A na lodi okolo nas presiel cln kde sa bab yopalovali hopre bez tak utekal na druhy koniec lode s fotakom ze to odfoti, potom opet vecer v meste.. Mne to prislo ponizujuce, uz lebo pocuvat to kazdy den mi neprislo vtipne,.Keby sa poizrel a drzal hubu ale takto?? J som nanho opet nakricala a on bolô len ticho a kukal namna ako an nenormlanu ziarlivu psychopatku, ale pocuvat te reci o inych babch na kazdom kroku nebavilo ani mňa.. Mal som pravo an hadku? vzdy ked kukam foto z dovolenky mi rpide luto ze bola nasa prva, a zaroven sme sa hadali..:/

Prezývka55

Nezagatulovat niekomu je trapas, ale vykrikovat ze ty si mi negratuloval je asi najvacsi svetovy trapas na svete, ved predsa gratuluje sa dobrovolne nie.
Podla mna to bolo od neho trapne ale od teba takisto velmi.

Co sa tyka toho clnu asi by som sa siel pozriet aj ja ale len tak nenapadne urcite by som to nefotil a len velmi malo chlapov by povedala respektive by od toho odvratilo zrak este aj zeny by sa pozreli :D No ale fotit to je blbost, ved ked chce tak ma plno nahych prs na internete.

No a tie komentare od neho to je trapne, ved dobre moze mat nejaka pekne kozy ved pozriem pomyslim si to ale naco to budem rozpravat ako nejaky maly chlapec a este svojej priatelke. Je proste nedospely asi mal ist na dovolenku s kamaratmi ktori by si mysleli ze jeho reci su aspon tak trochu vtipne.

elena...

ide o to, že očakávaš a potom hodnotíš a výsledok u takejto základnej veci ako sú tvoje narodeniny je tak bolestivý. Buď má iné vlastnosti a kvality, ktoré tento jeho nedostatok vyvážia a ty sa s tým zmieriš, alebo skonštatuješ, že chodíš s buranom a pojdeš od neho. Problém súvisí aj s tým, nakoľko si sama seba vážiš a koľko toho uneseš

lautida

Ahoj elanor,tvoj priatel bude zrejme mlady nevybujareny chalan.Najlepsie urobis ak sa s nim porozpravas o tom co ti vadi a ci by sa jemu pacilo ak by si ty hodnotila kazdeho chlapa na dovolenke.Povedat mu narovinu ze sa citis trapne a ponizena ked cumi po inych babach.

pandorica

Tak tie meniny by ma až tak netrápili, stáva sa, ale tie baby...Tak to je iné kafe, to by som o alebo poslala do r...,alebo by som mu urobila presne to isté a tak okato chválila chlapov a gúľala po nich očami.

phoe

Máš pravdu. Mal ti aspoň zagratulovat, ked nemal darček. A hento s tymi babami, no comment...ale nemôžeš mu vyčítať, že nie je dosť chytry, aby to pochopil