Vymknutá

Príspevok v téme: Vymknutá
Marčuška

Dobrý deň.
Riešim problém s (ex)partnerom. Študujem v Bratislave a on tam pracuje. Žili sme spolu v byte, zatiaľ len krátko, cca. 2 mesiace. Avšak sme sa náhle a nečakane rozišli pri príchode domov, teda ku našim rodinám. Teda všetky moje osobné veci ostali uňho v byte a on ma tam nechce pustiť. Síce tvrdí, že mi ich ktosi pozbiera a odnesie na internát na úplne cudziu izbu.. ale ja si to neprajem a on nespolupracuje. Mám predsa právo si svoje veci vziať. Neželám si aby s mojimi vecami manipuloval niekto cudzí. Môžte mi pomôcť ako postupovať ?

0vecka

2 Agnes998 jj teraz som to cital to mi znelo ako keby to pisal svojej dcere. Mne kebyze niekto zacne nieco takto organizovat tak sa asi urazim :)

Agnes998

Marcuška si úplne nevďačná, on sa o teba postaral ako o kráľovnú, veci ti chce poslať kam si zmyslíš nie na nejakú cudziu internátnu izbu ako tvrdíš, zrejme ti ich aj sám zbalí, poslal ti peniaze, kúpil lístok, vypísal inštrukcie čo máš ďalej robiť a ty naňho chceš volať políciu? Zrejme aj preto to s tebou ukončil, musel ťa všade voziť, nebola si schopná sama nič vybaviť a ešte si ani len vďačná nebola. Čo mal on z toho vzťahu s tebou?

Maoam

elena - ved pisala, ze jej napisal, ze ked sa ona da dokopy, tak...

bohvie, ake ma dievca problemy a co sa stalo, pomoct si dat nechcela, tazko povedat

chlapec najskor uz nemal na to nervy a v case jeho zahranicnej prac. cesty nechcel, aby tam byvala sama

Maoam

0vecka, nejednam opatrne, akurat sa voci tebe spravam slusne, to je vsetko :-). Apropo, ta situacia sa dost vyrazne zmenila po tom, co pisatelka uverejnila velmi dolezite informacie, najmä spravy od neho...

Takze je to vsetko uplne inak, ako to na zaciatku vyzeralo, kedy na zaklade pociatocnych info vyzeral ako monstrum.

Policia sa konat nema preco.

elena...

ovecka je to inak, situácia sa zmenila, netreba políciu, on sa nebráni veci jej vydať, tam bude nejaký hlbší problém, pre ktorý nesmie ona zostať v byte, zvlášť teraz, keď on je na služobke 2 týždne.

0vecka

2 Maoam tak spises zapisnicu a co? Ved on jej nebrani pristupu k jej veciam. Jej veci su v jeho byte (ona to ale nevie dokazat) a nevie sa s nim spojit. Asi by ho mala pisomne poziadat aby jej tie veci vydal a potom mozeme hovorit o tom ze jej tie veci nechce vydat. Z pravneho hladisku mu fakt nic nemoze. Ona tam tie veeci nechala dobrovolne.

Akoze hovorim ak sa nasere tak moze doklady hodit do dunaja ntb si nechat a nikto mu nic nemoze, jedine tak dat do drzky.

Agnes998

Tak ty nanho chces volat policiu pritom on ti chce poslat tie veci kam si povies a este ti aj poslal peniaze, kupil listok a co ja viem co vsetko este? A nie si trochu divna? Mozno mu fakt islo na nervy to, aka si nesamostatna, ze nie si schopna ist bez neho ani na kupit, mal na krku male decko, aj tie su samostatnejsie ako ty. Aspon si doma aj nieco porobila, upratala, navarila, alebo si sa nim nechala vo vsetkom obskakovt? Sa necudujem, ze ho to nakoniec prestalo bavit. Ty len bud rada ze ti tie veci chce poslat po sluzobke a ze pre teba tak vela robi!

Maoam

no ak si kratkozraka, tak by si mala nosit okuliare alebo sosovky STALE, nepretrzite, obzvlast v skole, ked pozeras telku, alebo ak jazdis autom (asi nie)...to ti nepovedali??

mozes mat tie bolesti kludne aj z toho, ale k neurologovi chod, aby sa nezanedbal iny dovod a uved aj tvoj problem s krvou, na ktory si sa liecila

pisal, ze si nebola stastna - preco?