Vymknutá

Príspevok v téme: Vymknutá
Marčuška

Dobrý deň.
Riešim problém s (ex)partnerom. Študujem v Bratislave a on tam pracuje. Žili sme spolu v byte, zatiaľ len krátko, cca. 2 mesiace. Avšak sme sa náhle a nečakane rozišli pri príchode domov, teda ku našim rodinám. Teda všetky moje osobné veci ostali uňho v byte a on ma tam nechce pustiť. Síce tvrdí, že mi ich ktosi pozbiera a odnesie na internát na úplne cudziu izbu.. ale ja si to neprajem a on nespolupracuje. Mám predsa právo si svoje veci vziať. Neželám si aby s mojimi vecami manipuloval niekto cudzí. Môžte mi pomôcť ako postupovať ?

Marčuška

Mám svoje problémy, nebudem tu rozpisovať aké,lebo sama neviem. Ale potrebujem isť k neurologovi lebo ma velmi často boli v jednej časti hlava. Chcel mi pomocť, ale ja som odmietala, bála som sa tam ísť. Možno to zobral osobne. Ale neverím že by to bol klučovy porblém.

Maoam

Marcuska, mozno mu uz fakt liezla krkom tvoja totalna zavislost na nom. Zrejme aj po materialnej stranke (byvanie atd.)
Je to len domnienka na zaklade tebou podanych informacii, iba ty mozes vediet, co bolo v hre.
Kazdopadne sa napriek rozchodu zachoval voci tebe velmi starostlivo.

Tak taki starostlivi, samostatni muzi si väcsinou k sebe hladaju princezne alebo baby, ktore su ako decka, treba ich vsade viest za rucku, vyvazat, vsetko organizovat, zariadovat, zhanat, platit.

Dore, schopne zeny väcsinou vyfasuju nejakeho psychopata alebo macha, iba ak uz dostali rozum a dokladne si vyberu partnera, ked su starsie a zrelsie, to sa deje vkuse a vsade, co pozorujem okolie.

Marčuška

Ved práveže to on ma stále usmernil že si mám riešiť hlavne školu, doštudovať a on sa postará o všetko ostatné. To on to tak chcel. Vždy mi vravel, že chlap má hlavne slovo. Ja som stále vravela že podem 50:50 ale jemu viera vraví, že muž saa má starať o ženu a rozhodovať o doležitých veciach. Mne to tak vyhovovalo, lebo popravde, ja mám málo volneho času a tak som nestihala na všetko myslieť. Bolo o mna postarane tisickrat lepšie ako doma takže som bola nadmieru spokojna. A aj jemu to tak vyhovovalo, jemu to dodávalo pocit sebavedomia bolo nám tak dobre. Obaja sme boli spokojní. To muselo byť niečo medzi tým.

lfhlf

no tak este dobre ze si to bjasnila.. urcite si si tie peniazky co ti poslal pekne nechala a uz mas pekne rozmyslene am ich minies. a ani mu ich neplanujes vratit ani za intrak .. vsak??? takze moja mila, zabudni na policiu, zabudni pekne krasne na vsetko a pekne si sedkaj na intraku so sklopenymi usami a cakaj kedy on si najde cas ti veci poslat...
tu si pisala ze ti ich posle na intrak na cudziu izbu! a pritom v maily pise ze ty mmu mas napisat kam ich ma poslat. on sam ti ich chcel pobalit zjavne on vie ktore veci su tvoje a potom ti ich chce poslat na itrak. ak ti ich zabali a da tam voju menovku a posle na intrak, tak ich budes mat zrejme na vranici alebo u vychovavatela co je uplne OK! alebo ti ich postar ci kurier doruci rovno domov. a ak by ti tam nieco chybalo co ti zabudol zabalit, alebo ako sito ty nazvala ze nebude vediet kde vsade mas veci tak mu potom napis email kde vsade a ake veci tam mas... chudak ten chlap, ty si si asi pekne uzila a uzivas jeho peniazky a on sa este aj stara o teba

lilyiankaa

možno mu vadilo to, že si taká nesamostatná, že ťa všade musí rozvážať a o všetko sa starať .. keby ja som taká bola, tak ma môj dávno kopne do zadku! ale neviem ako to bolo u vás, tak len uvažujem ..
maoam presne .. inak to ako v príbehu o facke od priateľa, ak si pamätáš a po polroku vysvitlo, že šak si ju aj zaslúžila
neviem či sa ľudia sem boja písať pravdu, veď my ich tu nepoznáme a len im poradíme ... stačilo to celé popísať pravdivo a nebolo treba 30 komentárov odveci rád ... keďže nakoniec je to úplne inak

tall

no fuha, to je super chlap. a dievcinu trapi ze sa niekto dotkne jej gatiek. povedzte mi, ako sa dostanu taketo infantilne devy k takym starostlivym muzom? ci prave preto?

Marčuška

Naozaj snič také hrozné nestalo, ako každý iný pár sme sa tiež hádali ale ja som to nebrala nijak dramaticky. existovali sme úplne v pohode.. ale možno jemu niečo na mne nevyhovovalo o čom mi nepovedal, on sa totiž nikdy o ničom nerozprával.. jasne, ja som rada že sa takto o mna zaujíma a podobne. ved všetky kamarátky mi ho po cele tie roky závideli a teraz sú z toho rovnako v šoku aj ony. Ved ešte minulý týžden sme boli spolu vonku aj s nimi a bolo všetko ok.. Ale prečo človek ktorému niesom lahostajna ma len tak opustí. Vše to nejde dokopy. Síce povedal, že sa nakontaktujeme ak sa dám dokopy, len ja naozaj neviem čo tým myslel. nad tým budem musieť pouvažovať chvílku.