Nemam robotu už dalej nevládzem

Príspevok v téme: Nemam robotu už dalej nevládzem
biednažena

ludia mam stsrašne stresy. neviete o nejakej robote na SR kde zoberu alebo niečo v anglicku?... lebo ja si už od januara neviem najst robotu, mala som len absolvetsku prax tá mi končí a vkuse hladam, posielam vkue cez profesiu niekam ziadosti ale neodpíšu, tu v mestecku kde som Veľký krtiš to je na hovno to len po znamostiach sa musím doprosovať ludom ale tiež nic nevedia dohodiť lebo tu všetko zatvaraju, pýtam sa ci niekto o niecom nevie, už dakedy otras ale neviem nič najst. bola som aj v blave hladat ale do priemyselneho parku tiez nechceli prijat v meste ak daco bolo nechceli lebo nemám prax alebo ponukli minimálny a z toho v BLave dam vacsinu na nájom, no som zufala...a už neviem co budem robiť, asi sa zrútim alebo čo. mojho otca prepustia a ja už mám 21, mám strednu pedagogicku, ano viem ze mam sprostu školu, viem že treba technicke len študovať ale ja som nikdy nevedela matiku ani dake pocitacove mega schopnosti. viem anglicky stredne preto aspon abglicko keby som vedela zvládnut, nemám kde nadobundut prax lebo ma bez praxe apardoxne nikam nechcu...

beacon

na koho zo znamych si spomeniem a kamosku vsetci maju pracu cez znamosti a dokonca aj psychologicka co radibdtuhym ako si najstvpracu priyo.sama sa k nej dostala ce znamosti.o kom viem vsetko ide cez znamosti. moj otec nebol v strane nebol komunisra udavac nie je postkomunisticky spicel nie som petolizac lebo deti tychto starych stbakov vsetci maju pracu.oni riadia teraz tento stat a su vsade vo veducich funkciach.

skus eroticke chaty v pocitaci treba sa nukat v kamere a miesat si ak dobre vyzeras vies anglicky mas vyhrate toto vedia ponuknut spicelly psychologicky na nete hlavne oni pod zmenenymi identitami s fotkami ineho ale svoju kameru neotvoria hm....vyprovokovat ineho to ano na to su skoleny len sami ineho hovoria a ine robia.

salon

Hlavu hore a skus si zavolat zajtra rano na tieto miesta :-)
Ubytko si zozenies v Ba velmi lahko,mozes zdielat 2-izb.byt s inou mladou babou.

DAYCARE International s.r.o.Bratislava
0903259673, Ing. Rudolf Lachkovič

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Opatrovanie, výchova a vzdelávanie detí v predškolskom veku. Požiadavky: výpis z registra trestov

Hladame ucitelku do sukromnej materskej skolky pedag. Vzdelanie a anglictina podmienka. Stare mesto Bratislava 0944459937.

lilyiankaa

ja som na tom rovnako ako ty, som doma od januara, len s tym rozdielom, že aj prax mám a aj tak ma nikde nechcú ..toľko CV čo som poslala a ozvali sa mi za ten čas možno na 5 pohovorov ..takže fasa nie? a to ani nie som vo VK ako ty, ale na západnom Slovensku .... ak nemáš známosti je to tu celé na chuja .. ja som si pár pohovorov teraz pochodila, buď chceli, aby som asi v tej práci aj spala za min. plat, alebo robili pohovory len preto, aby sa nepovedalo ... snažila som sa posielať si hocikam, nie len do administratívy, ale už aj do rôznych vyr. podnikov, predavacka a pod ..a nic ..sak v tom prax nemám, tak samozrejme, že ma nezavolajú ..... a bola som aj na pohovoroch cez známosť a to tiež stálo za veľké gulové keďže šlo o prácu na živnosť ... tak som odmietla ..