Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapachajuci vytok

lilyiankaa

no vidíš, nikdy som to neuživala len som o tom počula :D tak brala som to tak, že keď je to na mykózu, treba to pchať dolu :)

kablica

no tak mycomax sa nestrka do susky, ale uziva ustami, zlato, keby si ho tam strcila, vela osohu by nenarobil, lilyianka

lilyiankaa

v tom prípade ide o mykózu a najlepšie by bolo, keby si navštívila gynekológa .... inak veľmi dobrá je vraj vag. tabletka Mycomax, ale neviem či je voľnopredajná alebo len na predpis

pe84

a mas aj ine problemy? svrbenie, palenie, bolesti? podla mna vyskusaj zatial gel na intimnu hygienu Canesten IntimGel, vypytaj si ho v lekarni, pouzi ho pri hygiene rano aj vecer, je vyborny, lebo nedrazdi, ale upokoji citlive partie a obnovi vaginalnu mikrofloru, je pouzitelny pri roznych vaginalnych problemoch, takze je velka sanca, ze ti pomoze, ja by som ti zatial radilo toto skusit...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.