Astrálne cestovanie

Príspevok v téme: Astrálne cestovanie
Patrik_19

Pekný deň Vám prajem. S astrálnym cestovaním som sa stretol asi teraz v piatok čo som bol vonku a chlapci tak niečo kecali o tom. Tak som sa ich čo to vlastne to astrálne cestovanie je. Tak ja som o 10 prišiel domov, a som si to pozrel na internete. Veľmi ma to zaujímalo a fascinoválo. Tak som to chcel vyskúšať. Moja túžba po tom bola veľmi veľká. Preto som si stiahol aj knihu, myslím že bola tu z jedného príspevku. "Cesty mimo telo" (Michael Raduga). Ako som to čítal tak ešte viac ma to začínalo napínať a fascinovať. A tak som to v momente chcel vyskušať. Zobral som si hlavné inštrukcie čo tam boli a išlo sa na to. Notebook som zatvoril bolo asi pol 1 v ráno keď som si ľahol na postel celý som sa uvoľnil a začal som myslieť na svoje dýchanie, a ako sa nachádzam v izbe. PRv sa nedialo nič ale potom mi strašne začalo byť srdce, a pomaličky som prestával citiť svoje telo. Keď som mál zavreté oči tak sa mi zdálo že vidím nejaké svetla ale tie svetla sa stále približovali, a nieviem prečo som sa ocitol niekam na ceste ako oproti mne auta. ale to bolo asi zlomok sekundy a potom ako niekam idem za nejakými ľudmi, a to tiež trvalo možno sekundu. A potom po mne prešla husia koža. srdce stále bylo rychlo a cítil som ako sa nemôžem vobec pohnuť a ako by som ani vobec nebol na posteli neviem.. to popísať ale bolo to úžastné hoci len na pár sekund. Ten pocit sa nedá opísať. A ani neviem prečo to bolo take krátke ale sa mi zdá že asi ma prerušila ´babka čo šlá po chodbe a zabuchal s dvermi. a potom som otvoril oči a všetko bolo v normále. MOžte mi poradiť či na to idem správne či som sa dostal aspoň do fázy. a POtom v nedeľu som to chcel vyskušať zase, ale to som sa dočítal o neprijamých technikách v tej knihe "cesty mimo telo" a tam boli aj treningy napríklad: Fantomové pohyby alebo naslúchanie. tak som to šiel vyskúšat. tiež som si ľahol do tmavšej izby a cely sa uvoľnil a samorejme zatvoril oči. Prv som skúšal Napočuvanie ale žiadne zvuky som nepočul ale potom ma napadli fantomové pohyby.tak som si predstavoval že hýbem zo svojou rukou (zápestím) hore, dole, stisk, prsty atd atd. to bolo napísane aj v tej knihe. A potom tiež prvý moment silne zrychlenie srdca, po mojom celom tele husia koža a ako keby ma niečo priklincovalo k posteli a zjednej taký pocit ako by sa mi napínalo telo a ako keby ma tieko tahal von. a potom to skončilo. Tak s mojej strany toľko..Budem veľmý rad ak mi poviete či to robím dobre, alebo zle..či možem vlaste astrálne cestovať..ale ja tomu veľmí verím, a na začiatku bol aj strach ale po prvej skúške to prešlo a chcem to skúšať čo raz viac..Ďakujem ešte raz za odpovede a poradte mi ak budete môcť. Ešte ráz Ďakujem. Prijemný zvyšok dňa. Patrik