Depka - s vysokou skolou robim predavacku

Príspevok v téme: Depka - s vysokou skolou robim predavacku
veronika159

zdravim vas. ja neviem asi je problem v mojom zmyslani ale pred pol rokom som ukoncila VS studium a hned po skole som nastupila do prace ako predavacka. zarabam celkom slusne peniaze dokonca take ako moji rodicia ktori maju roky praxe v odbore a tiez maju vysku...
neviem myslela som si ze po skole sa zamestnam v nejakej firme kde budem sediet pekne v kancli a budem mat pracu aspon blizku VS. aj ked nie v odbore ale aspon pracu hodnu vysokej skoly. je mi hrozne som predavacka a citim sa ako cvicena opica ktora musi hovorit ludom to iste a nahovarat ich aby si kupili vyrobky ktore mi urci veduci.
ja neviem som za pracu vdacna ze aspon mam peniaze ale vnimam to tak ze cim dlhsie budem robit tuto pracu tak tym viac sa mi otupi mozog a pracu hodnu vysky si nezozeniem. kazdy den si vsak pozeram ponuky na neten ale vsade len predaj reklamy a podobne zalezitosti o ktore ja zaujem nemam.
mali ste aj vy taky problem? ako ste sa s tym vyrovnali?

lienkaL

To je v čistom, ale ja neriešim situáciu kvôli platu, že by som chcela viac... ale to je snáď jasné podľa toho, čo som písala skôr...

lienkaL

Tanya22 - moja, to mám aj v tej škole tak... ale viem, kto nezažil nepochopí, beriem to od Teba, ak to máš vyskúšané ;)
Plat je ďalšia vec samozrejme no... ja po 11tich rokoch zarobím 720 eur a to mám 12% príplatok za 60 kreditov, ktoré som získala za dorobenie ďalšieho štúdia na VŠ, ktoré bolo na 2 roky.

lienkaL

Žiaľ som sama, súrodencov nemám, len rodičov vo vyššom veku, takže, ak sa nepostarám ja, potom nikto... bývam aj učím v menšom meste, čo bola tiež pekná somarina...

tanya22

Lienkal to si myslis teraz ze by si isla aj upratovacku robit ale neboj ako by ta to omrzelo....ja upratujem par mesiacov kancle tiez som si myslela ze to bude fajn no namakas sa za minimalku ako blazon...a kazdy ta bude mat za najsprostejsiu a podcenova ta...

lienkaL

A inak, toto si radšej nepredstavujem, lebo ma chytá zúfalstvo... :( ale človek musí platiť účty, že áno...

Starostlivy123

Jaj ty myslis roky na skole? Tak administrativnu pracovnicku alebo upratovacku. Vsak nik sa do tej skoly nepijde pytat co si tam robila. Skor je pruser ak sa niekto vydava za lekara a nie je nim, chapes