poraďte mi...

Príspevok v téme: poraďte mi...
Adulka

kto mi vie poradiť,už dlhšie si všímam na sebe,že mi tŕpnu nohy aj hlava (cca pol roka),som často unavená,slabá,striasa ma zima,asi pred dvomi týždňami som si nahmatala na krku nejaku hrcku,mám pocit,že to tam nemá byt.nemoze to byt z depresii,mam teraz blbe obdobie,niekedy mi nechutí ani jesť,som uplne chudunka,mám 23rokov.a nemam silu ist k doktorke.poradíte mi?prosim..ako mám vediet,či som 0k

Filaga

Daj si satku ako partizan okolo krku, moja frajerka stale spi so satkou okolo krku, aj tak stale chrape. Vo volno case chodi na hodiny operneho spevu a boji sa o svoj hlas. SATKA VYRIESI TVOJ PROBLEM A KLOKTANIE SLANEJ VODY.

didi

Poraďte mi prosím, strašne som zachrípnutá, nemám hlas, no trvá to už 5 dní. V práci ale aj v živote mi to veěmi prekáža. Skúšala som všeličo, aj kloktanie slanej vody. ďakujem

samotqa

adien, květa, monci2311 babenky skuste si zalozit vlastnu temu... tu sa jedna o iny problem a mohlo by sa to prehliadnut (ten vas problem)... s vlastnou temou budete mat lepsiu sancu ziskat odpovede na svoje otazky a problemy

monci2311

ahoj chcela by som začať s antikoncepciou mam 23 rokov nikdy som ju neuživala. Mam nadvahu ale dari sa mi schudnuť. Preto sa bojim opätovneho priberania. Po schudnuti mam problem s pravidelnosťou menštruácie takže aj v tomto by mi antikoncepcia mohla pomoct. Vie mi niekto prosim poradit vhodnú nie priliš drahu antikoncepciu?

thompson

Kto mi vie poradit? Asi 4 dni ma boli uzlina pod pravym podpazusim. Nezpozoroval som,ci je zvacsena. Napadlo ma,ze som chory,ale zatial som nemal ziadne sprievodne javy nejakej choroby ako napr. unava,nocne potenie,horucky...

axusa

je tu taka vec, ale neviem co si mam o tom mysliet. Mavam v poslednom case take sny, sa ocitnem niekde bud na chodbe alebo, ze som na izbe, vsade je tma a ja neviem kde som, ako som sa tam dostala. a hladam dvere a nieco co mi pomoze prist na to kde sa nachadzam. su to take dost zive sny... co to znamena? tu na tejto stranke som prvy krat tak mi prosim radsej napiste na mail
axusa@centrum.sk

Adulka

...a v rodine nemá tiez nikto nič take...take zvláštne trpnutie v hlave cítim niekolko krát za den,strasie ma zima...hm...netuším čo je ...