poraďte mi...

Príspevok v téme: poraďte mi...
Adulka

kto mi vie poradiť,už dlhšie si všímam na sebe,že mi tŕpnu nohy aj hlava (cca pol roka),som často unavená,slabá,striasa ma zima,asi pred dvomi týždňami som si nahmatala na krku nejaku hrcku,mám pocit,že to tam nemá byt.nemoze to byt z depresii,mam teraz blbe obdobie,niekedy mi nechutí ani jesť,som uplne chudunka,mám 23rokov.a nemam silu ist k doktorke.poradíte mi?prosim..ako mám vediet,či som 0k

123456

ani v rodine nema nikto hormonalne problemy? radim ti utekaj k doktorke... toto nie je sranda... moz to byt stres ale aj neco vaznejsie...

damaxy

chceš sa dat do poriadku tak to urob,budes spokojnejšia a v živote to tak chodí raz si hore raz dolu a len na nas zaleži,kde sa budeme zdržovat dlhšie ja som za hore a čo ty?Asi sa ani nemáš moc s tým komu vykecat.Na to predsa mame psychologov a mnohí na tomto fore aj čoskoro využiju ich služby.Tak Adulka pridaj sa tiež.Pa

Adulka

TIE depky,to už dlho,to s tým asi nič nemá.no ja som asi truhlik.Proste nemam silu na nič.Ďakujem moc za slova.Mám človeka,ktorého milujem,ale zatiaľ som nikomu nič nepovedala.Nechcem vyzerať ako nejaký simulant,ale tiez nechcem hazardovať so zdravím.Nikdy som chorá nebývala.Len teraz by som chcela nejak sa dat do poriadku..Proste sa neviem ani v robote na nič sústrediť.JE mi na nič a chcem byt OK

damaxy

tých príznakov je vela kazdý moze mat suvis s niečim iným.Adulka ,my sme tu nie lekari a ty ho potrebuješ.Nemáš okolo seba nikoho kto by s tebou išiel? Tie depresie nejako liečiš? Prišli skor,alebo suvisia s tvojim terajšim stavom?