Znásilnenie ženou

Príspevok v téme: Znásilnenie ženou
alishia

Ahojte.Pokúsim sa napísať tento príbeh v skratke.Môj veľmi dobrý priateľ sa mi priznal, že pred pár rokmi sa mu stalo niečo otrasné.Boli niekde s chalanmi na chate a opili sa no a vraj si tam nejakí známi priviedli ženy.Jedna z nich, staršia a podľa toho čo opísal dosť nepekná ho sledovala celý večer.Cítil sa divne, tak si išiel ľahnúť. Bol vraj dosť na mol tak si len matne spomína, že ho zobudilo, ako ho rukou a ústami ´robila´a potom si naňho sadla. Vraj nemal vôbec silu, jedine si stihol dať kondom, zo strachu pre nejakou chorobou, ale vraj to nechcel a len tak tam ležal celý čas. Zvyšok si nepamätá.Čo si o tom myslíte? Podľa mňa to môže byť klasifikované ako znásilnenie t.j. trestný čin.. Už s tým nič neurobí, pretože to mal urobiť hneď, ale hanbil sa vraj ako pes pred kamošmi a ja sa mu ani nečudujem..Má z toho trocha traumu..

yasomto

Keď už sa o tom bavíte. Mala som orgazmus aj hneď po pôrode. Nič som netušila, len to, že je mi príjemne. Došlo mi to okamžite, keď sa na mňa obrátil mladý doktor a v očiach mu žiarili iskričky. :-)
Nemohla som zareagovať, pretože som mala priviazané nohy, tak som si to v kľude nechala odznieť.

alishia

anjelik fuuu to ozaj?? a to keď aj bežný človek zomiera na posteli tak sa to deje??

Iveta no podľa mňa si chcel chlapec užiť a neskoro si uvedomil kto na ňom vlastne sedí :D tak má traumu z toho:)

Iveta Michael

alishia..neviem,ale aj keby bol na mol a vnímal čo sa s ním ide robiť - normálny chalan by nestrácal čas natiahnutím kondómu - pozbieral by všetku silu a vyťal by jej tak že by sa ona natiahla :)

ako sorry,ale toto je tragicko-smiešne ako to opisuješ,ja byť na jeho mieste takú jej zavalím že by ju razom prešla chuť...

anjelik*

Laara, dôvodom, prečo u tých, ktorí boli popravovaní obesením, dochádzalo k erekcii a výronu semena, je ten, že človek je prednostne ovládaný sexuálnym pudom, ktorý má zabezpečiť rozmnožovanie a preto v prípade krajného ohrozenia života sa *príroda* postará o posledný pokus. :o)) To je aj príčinou toho, že mnohí siahajú po takýchto praktikách, aby umelo stimulovali tento pocit a dosiahli tak väčšie vzrušenie.

alishia

Fiha riadne sa to tu rozbehlo.. Tak k téme.. Mne sa také niečo nestane, lebo ja nepijem, to by mi museli niečo nasypať ale poznám jedného típka ktorému dali koláč neviem z čoho asi z hašu a potom ho nejaká baba ojazdila a aj sa spravil, lenže tomu to nevadilo:D len sa nemohol hýbať proste.. no a tento môj kamarát si to nielenže neužil lebo keď videl kto sa na ňom kláti tak mu opadol od hnusu:D ale sa ešte aj vonka pogrcal takže ... poučenie... NEPIŤ NA CHATÁCH DO NEMOTY:D

btw.. máte zaujímavú diskusiu.. ja som mala pár krát orgazmus vo vode keď sme chodili na plavecký a mne sa z vody ešte nechcelo a oni nás súrili že rýchlo von.. milovala som tie stavy:D takže ÁNO ORGAZMUS NEMUSÍ MAŤ SO SEXOM NIČ SPOLOČNÉ

Prezývka55

0vecka nikde sa nepise ze plno alebo ze to je pravidlo, to ani netvrdim ja len vravim ze mozne to je a ze sa nejadna o zanedbatelne cislo a je urcite vyssie ako pocet priznani k tomuto, kvoli hanbe, nechuti rozpravania o "zazitku" atd.
Ale urcite to nie je tak ze kazda druha zaziva orgazmus pri nejakej traume to je jasne :)