Znásilnenie ženou

Príspevok v téme: Znásilnenie ženou
alishia

Ahojte.Pokúsim sa napísať tento príbeh v skratke.Môj veľmi dobrý priateľ sa mi priznal, že pred pár rokmi sa mu stalo niečo otrasné.Boli niekde s chalanmi na chate a opili sa no a vraj si tam nejakí známi priviedli ženy.Jedna z nich, staršia a podľa toho čo opísal dosť nepekná ho sledovala celý večer.Cítil sa divne, tak si išiel ľahnúť. Bol vraj dosť na mol tak si len matne spomína, že ho zobudilo, ako ho rukou a ústami ´robila´a potom si naňho sadla. Vraj nemal vôbec silu, jedine si stihol dať kondom, zo strachu pre nejakou chorobou, ale vraj to nechcel a len tak tam ležal celý čas. Zvyšok si nepamätá.Čo si o tom myslíte? Podľa mňa to môže byť klasifikované ako znásilnenie t.j. trestný čin.. Už s tým nič neurobí, pretože to mal urobiť hneď, ale hanbil sa vraj ako pes pred kamošmi a ja sa mu ani nečudujem..Má z toho trocha traumu..

0vecka

2 Prezývka55 jj az teraz som si to poriadne precital. Ako mozu z vypovedi zien zistit ze plno zien malo orgazmus ale si to nechcu priznat?

Prezývka55

0vecka vypoved zeny ktora bola znasilnena, bohuzial exemplarov k tejto teme a k tomuto vyskumu je denno denne dost.
Mozno si si to zle vylozil myslel som to tak ze pri znasilneni zeny z vypovede zeny a pri znasilneni muza z vypovede muza.

Ozaj skuste si precitat alebo pozriet najblizsie v kniznici par stran z tych publikacii co som sem dal a spoznajte trochu svoje telo v ktorom zijete :)
Su to publikacie od vedcov a lekarov nie od statistickeho uradu ci policie :).

0vecka

2 Prezývka55 a ako taku vypoved muza ktory znasilnil zenu mozu brat vazne? Vsak to je normalne ze zlocinec bagatelizuje svoj zlozin typu napr no a co ze som ukradol 1000 EUR sak vo vlade sa kradnu miliardy, alebo no a co ze som ju znasilnil vsak sa jej to pacilo este sa aj urobila.

Laara

dpk1 :D palec hore..tie tvoje komenty..fakt zaujimava debata, skoda ze musim ist..ale tak snad nas do zajtra nezmazu

dpk1

Teda aby som sa opravil...téma zbnásilnenie nie je nepekná...dosť nesprávny výraz...iba si zaslúži istú vážnosť a blbé vtipy bokom.

dpk1

Ovo: to s tým škretím a že prakticky každému sa to páči to nemôžeš veriť tomu vážne krista :))).

No takto...že žena mala pri znásilnení orgrazmus sa zistí tak, že sa chytí páchatel a sa mu skúma chrbát...či tam nie su zádery po nechtiskách :D....no ale okok, nejdem znevažovať túto fakt nepeknú tému drblými sotvaftipmi, znásilňovanie žien je naozaj dosť temná téme a je smutné že sa v civilizovanom svete ešte stále vyskytuje takéto dačo.

Čo sa týka ženského orgazmu...je niekolko teórií na túto tému. Discovery channel spravil pred rokmi celkom pekný dokument o tom. Snáď raz na to vedci prídu, bo údajne to percento úplne frigidných žien (ani kliťák im nefunguje) je docela vysoké. Myslím to úrpimne..reku hádam im raz pomôžu.

Laara

ovecka..bingo :) ako to zistili, merali, ako k tym "faktom" dospeli??? nie tak nahodou na zaklade zenskych skusenosti? a to su tie fakty? ved takisto moze ist len o emo dojmy nejakej blaznivej masochistky..

Prezývka55

Laara nie, orgasmus vplyvom traumy je normalna vec, ako som spominal ta zena alebo muz si to pri sulozi neuziva a aj napriek tomu dosiahne orgazmus.
Nie zo vzrusenia.
Takisto ak na cloveka vytvoris stres casovu tiesen, natlak, moze sa "spravit".