Znásilnenie ženou

Príspevok v téme: Znásilnenie ženou
alishia

Ahojte.Pokúsim sa napísať tento príbeh v skratke.Môj veľmi dobrý priateľ sa mi priznal, že pred pár rokmi sa mu stalo niečo otrasné.Boli niekde s chalanmi na chate a opili sa no a vraj si tam nejakí známi priviedli ženy.Jedna z nich, staršia a podľa toho čo opísal dosť nepekná ho sledovala celý večer.Cítil sa divne, tak si išiel ľahnúť. Bol vraj dosť na mol tak si len matne spomína, že ho zobudilo, ako ho rukou a ústami ´robila´a potom si naňho sadla. Vraj nemal vôbec silu, jedine si stihol dať kondom, zo strachu pre nejakou chorobou, ale vraj to nechcel a len tak tam ležal celý čas. Zvyšok si nepamätá.Čo si o tom myslíte? Podľa mňa to môže byť klasifikované ako znásilnenie t.j. trestný čin.. Už s tým nič neurobí, pretože to mal urobiť hneď, ale hanbil sa vraj ako pes pred kamošmi a ja sa mu ani nečudujem..Má z toho trocha traumu..

Prezývka55

Laara nejde o poruchu ide o fungovanie ludskeho tela.

Na internete neviem ci to zozenies zadarmo.

Publikacie su napriklad:

D. John Anthony-Trauma Counseling"
,Anugraha Publications, Sep. 2005.

Levin RJ, van Berlo W. - Sexual arousal and orgasm in subjects who experience forced or non-consensual sexual stimulation,J Clin Forensic Med. 2004

Laara

Prezyvka..ja neviem, ale ja si orgazmus spajam ako drviva vacsina ludi len s prijemnymi zazitkami :) proste, ked som v strese a unavena..tak sa na ten orgazmus nadrem este viac ako obycajne..som divna ja? nejde skor v tomto pripade potom o nejaku poruchu, ci deviaciu? masochizmus? ako neutocim..normalne sa pytam..lebo ty budes zbehlejsi v tejto tematike..mozno by nebolo od veci, hodit mi link na celu tu literaturu..a nie len supnut sem kratky uryvok vytrhnuty z kontextu..

Prezývka55

Laara mimochodom reagoval som na prispevok od dobrej vily kde vravel/vravela ze nie je mozne aby doslo k znasilneniu chlapa lebo pri sulozi musi mat stoporeny ud a teda je udajne sexualne vzruseny.

Toto som vyvratil tym ze som sa jej/ho opytal ze ci v pripade ze zena moze mat pri znasilneni orgazmus tiez nejadna o znasilnenie.

Samozrejme o znasilnenie sa moze jednat aj ked tieto vsetky procesy funguju co je faktologicky dokazane.

dpk1: popieranie faktov je chore. Ak nieco raz plati a je to dokazane tak to plati, nie je dovod to akokolvek popierat pokial sa nedokaze opak.

Prezývka55

Laara rozdiel je len v tom ze to nie je moj nazor, to je vedecky dokazany fakt nie moja domienka ci pocit.
Nizky vyskyt z dovodu toho ze malo kto to potom prizna... pomohol som ti doprekladat lebo vidim ze dalej ti to uz moc dobre neslo.

Inak je to uplne normalna vec orgazmus nemusi byt vzdy len z prijemnej cinnosti, bezne sa da zazit stresom, casovou tiesnou atd atd.

Tvoja empatia skor prerasta do komplexu v tejto veci.

Laara

ano, tak typicke..niekto so mnou nesuhlasi..tak trpi komplexami a je to dementny analfabet bez zakladky :D

v tom tvojom mudrom uryvku sa pise o velmi nizkom vyskyte tohto javu..predstav si, porozumela som aj bez prekladaca :D

ja tento fakt nepopieram, za elementarny poznatok to rozhodne nepovazujem..ale dik, vdaka tebe budem vediet, ze mimovolne sa mozes spravit aj vtedy, ked prezivas traumu..ja sa skor empaticky riadim zazitkami milionov zien, ktore pri znasilneni orgazmus nedosahuju..to mizive percento je pre mna irelevantne..ide o nereprezentativnu vzorku..

0vecka

2 Laara ukludni sa. Mozes si o prezyvke mysliet co chces ale v tomto ma pravdu. Amas pravdu ze je to drzak a nechcem to tu cele opisovat ale pozri sa co si napisala ty a skus sa nad sebou zamysliet ci niesi taka ista?

Prezývka55

dpk1 mozem ja za to ked ma niekto komplexy a problem s uznanim elementarnych faktov? :)

PS: stejnak za vela nestala