Jemné krásne vlasy

Príspevok v téme: Jemné krásne vlasy
zuziiik

moje vlasy vyzerajú strašne - sú bez lesku, ale hlavne sú konce vždy strašne vysušené a tvrdé ako drôt, vlas nie je padavý, lesklý, zdravý - pritom si konce dám vždy skrátiť. Používam šampon pantene, dlho som používala balsam balea, teraz som kúpila gliss kurr na zničené vlasy a loreal balsam na ochranu vlasov pri fénovaní a žehlení. Mama hovorí že si do nich dávam veľa chemikálii, ale ja si to nemyslím, nemám mastiace vlasy - umývam si ich raz týždenne, dám potom balsam na rozčesávanie a potom ten loreal, žehliť si ich žehlím veľmi málo - len v zime a to príležitostne a tiež si ich nezvyknem lakovať. Viete mi poradiť ako dosiahnuť aby vlasy boli zdravé, jemné lesklé? Dakujem

Vlasata

Ahojte ja som tiež používala kadejaké značky balzamy kúry šampóny olejčeky masky kondicionéry a podobne. No natrafila som raz v drogerke na šampóny od herbaria carpatium v takej hnedej flasticke. Keďže si vlasy umývam často tak tieto šampóny mi dosť pomohli, sú vhodné aj na každodenné použitie. Navyše pekne po nich vlasy vonaju a sú jemnejšie, lesklejsie a nevypadavaju. Konkrétne najčastejšie používam ten na vypadávanie vlasov, len umyjem šampónom a nepoužívam nič iné. Mám pocit že vlasy sa mi spamätali, fakt tie značkove balzamy šampóny masky obsahujú silikóny a neviem čo všetko čo podľa mňa dosť zaťažuje vlasy.

gabona1

Existuje kopec prípravkov, ktoré sú na vlasy. Poraď sa s kaderníčkou. Ja si kupujem vlasovú kozmetiku priamo u mojej. Výborný je silikón na vlasy, a aj olej s leskom mám, tiež geniálny. Mám blond vlasy, a naozaj pekné, zdravé.

martinkappp

mne na zhustenie vlasov pomohlo ked som tri mesiace uzivala vitaminy donna hair, vlasy zhustli ziskali lesk prestali vypadavat...celkova regeneracia

ANGEL-DEMON

najlepši je REVALID (120tbl) , najviac sa oplati kupit cez net.lekaren pilulka.sk
v kamennej lekarni stoji o 2-5 € viac...

ANGEL-DEMON

"len v zime" vlasy su chudence vystavovane zime a ty ich ešte aj žehliš... na končeky si davaj kokosovy olej, použivaj aj ked mas vlasy v drdole, uvidis ze sa ti daju do poriadku... a podstrihavat kazde 3 mesiace

oveckamala

na kraaaasne vlasy je super sem tam uzivat aj vitaminy na dodanie tych dolezitych vitaminov bez ktorych vlasky krasne nebudu, oveckamala odporuca donnahair vitaminy, objednala som ich z netu ;)

9titinka5

mne donnahair vobec nepomohla, vyuzivala som trojmesacne balenie, mne osobne pomohli tabletky amitamin® Hair Plus, mam pocit ze mi vlasy aj rychlejsie rastu, kupila som to tu

-odkaz odstránený-, a este kokosovy olej na konceky mi pomaha

vitamíny45

skúste donnuhair, mne pomohla a samozrejme pravidelné podstrihovanie, masky a kondicionéry, olejčeky na konci a vyhýbať sa častému umývaniu vlasov a tepelným prostriedkom :)