Spuchnute bolave prsty - rano

130986542364

Mne sa to stávalo ked som na večer jedla polievky slanšie alebo niečo slané tak mi prsty poopuchali že som v miestach kĺbov mala jamky tiež tvár a viečka mi opuchali aj sa mi to stáva sem tam:p

TinaM

Velmi pekne dakujem za rady. Ja mam 24 rokov, takze snad sa u mna nezacalo prejavovat starnutie :)
Je pravda, ze som minuly tyzden brala ATB, mala som zapalenu ranu po vybere znamienok. Uzivam aj laktobacily, ale mykoza je moja blizka "kamaratka". Len ma to zaskocilo, lebo mi prsty nikdy nepuchli a uz vobec nie tri rana po sebe.

RNG

Serrapeptaza, davka 3 x 120 000 IU, NAC davka je 2 x 600 az 1200 mg,
oleuropein z olivovych listov, davka je aspon 3 x 300 mg, ja beriem momentalne az 2 x 500 mg, lebo som mal silny utok mykoplaziem 2 mesiace po tom, ako som v nemocnici dostaval kopu roznych atb. Po 12 dnoch mozem uz pouzivat obe ruky normalne a zostal mi v nich len trosticku pocit stuhnutosti. Na zaciatku som neudrzal v nich ani prazdnu sialku. Ale pokracujem v niceni mykoplaziem dalej, lebo nechcem dojst k tomu, ze sa mi znicia klby z ich cinnosti, ako mnohym starsim ludom.

RNG

Lymfa posobi v tele ako odpadove potrubie, na rozne splodiny. Lymfa sa hybe len pohybom svalstva, tj viacmenej stoji, ked sa nehybes.
Nuz a v tele sa stale vyrabaju splodiny a nelenia aj rozne mikroby, najma co sa tyka opuchnutia a bolesti, vnutrobunecne parazity, mykoplazmy, ktore telo neregistruje verlmi, lebo sa velmi pomaly rozmnozuju a maju slabucke ucinky, tak si ich telo viacmenej nevsima. Ich nasledky lekari casto zahrnuju pod starnutie, reumu/lamku a inac ich zriedka diagnozuju a samozrejme proti nim teda nic nepredpisuju.
Na mykoplazmu pomaha ich odnaskovat(NAC, serrapaltaza) a znicit(ciastocne citricidal ale najma oleuropein a Samento)
A samozrejme pomaha aj dobra probioticka crevna flora, ktoru treba cely zivot podporovat krmenim zmesou mikrovlaknin a obcas nasadzat laboratorne vypestovanymi kvalitnymi probiotikami, kedze dnes pri zvysenej hygiene a pouzivani pesticidov a umelych hnojiv ani v pode ani v nasej strave nedostaneme prirodzene dostatok probiotik, ako kedysi.
A naviac ich casto znicime antibiotikami a v drvivej vacsine okamzite neobnovime, co podstatne znizi nasu celkovu imunitu.