Názor na Euro

0vecka

men sa paci ako je vela ludi sklamanych. NAjpr si mysleli ze vstupom do EU tu budemem mat ameriku. Potom si mysleli ze prijatim EURa a nakoniec tu mame Ameriku akurat ze tam su ludia v rovnakych srackach ako na SK. :)

xxy

mne euro nevyhovuje, ale s tym asi nic nespravim :D nase peniaze sa mi viac pacili. skor ostali ludia sklamani, lebo si mysleli, ze prichodom eura sa vsetko zazracne zmeni, co sa teda nejak neudialo :D akurat je zazracne vsetko drahsie, to je fakt, ale ci je to kvoli euru, to asi sotva. a euro tiez nemoze za prichod krizy, co tiez dost ludi nechape. zaroven tiez nepochopim bezhlavu likvidaciu slovenskej meny, zatial co sa nemecke marky susia v nemeckych bankach, to moc dovery u mna nevzbudzuje, ale no dobre.
ale ako sa tak divam, niektori tu makaju od 11 a rovno s komoditami, tak neviem, ci mam vobec pravo sa k problematike vyjadrovat :D

flegma

Ovecka - presne, tazko diskutovat s niekym, kto si len vymysla :D
a k teme, mne euro vyhovuje a necitim sa podvedena
a statistiky, ci uz skreslene, by vyzerali rovnako aj keby ostala koruna...

0vecka

2 flegma jj nasiel som to aj ja ze ma teraz 21 :) ...

ono sa tazko diskutuje s takymito. Inak to ze sa statistiky skresluju aby lepsie vyzerali je pravda ale neverim ze inflacia 3 percenta je v skutoscnosti 10% to z anejakych 12 rokov by sa ceny museli zvysit trojnasobne.

flegma

cic... takze ty mas teraz 21 a v 11 si zarabala eura a dolare, hmm, jasneee...
neviem preco, ale citim tu losta a uz je to fakt trapne