Som celkom sama

Príspevok v téme: Som celkom sama
z.vero

ako to myslim?? Mam dvojrocne dvojicky, o ktore sa staram sama.s ich otcom udrziavame skor sporadicky kontakt kvoli nim a budem uprimna, obcas kvoli mojim potrebam. Mam 32 rokov, zijem bez lasky a ten obcasny telesny kontakt proste potrebujem. Moja cela rodina je daleko, pretoze zijem v zahranici. Kamaratky, ktore son mala uz nemam, lebo bud nemaju deti alebo maju uz odrastnene deti a akosi ich to so mnou a mojimi vichricami ocividne nebavi. Do roboty nechodim, lebo baby pojdu do skolky az od troch a ja nemam inu opatrovatelsku moznost. Takze som uz tri roky (ratam aj tehotenstvo) sama samucicka.... uz nevladze!!! Chybaju mi city, priatelske, milenecke, rodinne.... chyba mi NIEKTO. Ako by ste to riesili??? Poradte, prosim!!!

z.vero

este doplnim, co sa tyka muzov, ani pes po mne nestekne, ked ma furt vidia behat len s deckami aj napriek tomu, ze vyzeram celkom obstojne... co sa tyka kamaratiek, skusala som aj cez inzeraty najst mamicky kamosky, ale ozyvali sa mi len lesbicky, aj ked som vyslovene napisala, co hladam... nic proti homosexualom, ja som ale hetero...