Je to coraz horsie..

Príspevok v téme: Je to coraz horsie..
to-je-jedno

Ahojte. Pomaly mi tiahne na 19ku a vsetko by mohlo byt v pohode, len to ma jeden hacik. Este v zivote som nemal dievca. Par rokov dozadu bola snaha si nejake ziskat, ale vobec sa mi nedarilo. Este pred takymi troma rokmi som to az tak nevnimal, ale je mi z toho coraz horsie. Kym ostatni ich mali niekolko (nieze by mi o to slo ich vystriedat co najviac), ja som nikdy nikoho nielenze nepobozkal, dokonca ani neobjal. Je mi z toho coraz horsie, stracam motivaciu ku vsetkemu, v takejto nalade som jednou nohou vonku zo skoly, sebavedomie mam kvoli tomu na bode mrazu...a vsetko to prameni z jedinej veci. Nemyslim si, ze by to mohlo byt kvoli vyzoru, kym ma dievcata nespoznaju tak sa to vzdy vyvija dobre. Neviem v com to moze byt. Jedna vec je, ze som obrovsky introvert, ale nemyslim, ze hlupy. Dalsia vec je moja citlivost a to, ze prilis vela premyslam. Prakticky od rana do vecera sa nedokazem uvolnit, akokeby som zil v neustalom strese...proste je tych negativnych myslienok a veci strasne vela. Som presvedceny, ze to prameni v nedostatku lasky. Vdaka, ak si to niekto precital. Vlastne ani neviem co od vas chcem bolo to skor len vykecavanie.

agartio2

Zmysel nieje mat dievca, ale lasku. Vela ludi ma dievca, ale nema lasku. A nic dobre im to neprinesie.
Nemysli si, ze dievca ti vyriesi vsetky problemy. 95% vztahov prinesie dnes trapenie a vacsinou konci do 5 rokov. A potom budes tam kde si bol, navyse este na dne, zniceny z toho vztahu.
Mam taky pocit, ze to mas ruzovo vysnivane, ze ked pride dievca, uz je vsetko zachranene. Ale nieje to tak.

0vecka

no ono introverti zvyknu zacinat neskor so sexualnym zivotom. Podla mna 19 este neni taky strasny vek. Ale uz by si sa mal pomaly po niecom poobzerat.

emma7

Ja mam taký istý problém ako ty... :) I keď som dievča... som introvertná,v spoločnosti som skor ticho ako by som mala niečo povedať... Ale-treba si povedať,že každý človek je jedinečný a netreba si ho preto nevšímať alebo posudzovať. Moji blízky ma berú takú, aká som a hlavne ja som sa začala brať taká aká som :) Neboj sa, tá správna si ťa určite nájde, alebo ty ju...