Šnúra rozštep!

-_-

Dá sa to naučiť aj za 3 dni ... najprv tancuj pol hodiny zumbu a chod si zabehať .. budeš mať zahriate svaly :) potom si zacvč suzukiho strečin poctivo a šnuru sa naučiš lahučko a rozštep sa ti podarí tak za 3 dni :) ale cvičiť treba viac krát za den ... 2-3 krát (neprehánať ) a nechd ked ta to boli až dole ale viac sa rozcvič!

tyc

baby roztahujte nohy pomaly do snury a zaroven masturbujte je to fakt najlahsi sposob ako snuru spravit ale pomaly je to vyskusane

Patinka

nemusíš ho vedieť, len mne to ide potom ľahšie lebo som už rozbehnutá.. šnura je že dáš jednu nohu vpred a druhu vzad rozštep ja keď dávaš nohy od seba jednu nohu doprava a druhu doľava.. :)

Patinka

Ja som sa to nikdy dlho neučila možno maximalkne 3 týždne.. a to tak že som sa každá deň naťahovala hlava ku kolenam a tak, veľa krat sa mi stalo to že som to na jeden deň prehnala a potom 4 mesiace sa nemohla ani zohnuť.. začiatky boli ťažke lebo som to prehaňala..

A celu šnuru urobim tak že urobím "Mlynké koleso" a hneď idem do šnury.. A hotovo.. ale neviem ako šnuru myslíš či jednu nohu dopredu a druhu dozadu alebo tak od seba..

crewjoin

Práve posledný kúsok nad zemou keď si je najťažší. Treba si dávať pozor nejako to, pretože práve vtedy je to najviac náchylné na natrhnutie. Nezabudni sa pred tým poriadne zahriať napr. pár výskokmi z drepu a pod... .

ciculienocka

na toto su cviky, iealne s fyzioterapeutom alebo staci aj joga popripade pilates.
2 mesiace? 1 tyzden? zabudni.
zalezi od konkretneho pripadu
mozes do dat aj do 5 sekund a potom mozes byt invalid.

0vecka

neviem kolko ti teraz chyba. Ja som to skusal asi dva mesiace a nechybalo mi vela. Ak ti mozem poradit tak to hlavne nesil, ja som sa chcel roztahat co najrychlejsie a nakoniecsom si tam nieco natiahol a musel som s tym prestat :)

Inaq za tyzden necakaj zazraky.