Vraj som spiatocnicky a malo spolocensky

Príspevok v téme: Vraj som spiatocnicky a malo spolocensky
wreggert

ahojte, mam problem vo vztahu s priatelkou, ani neviem preco to idem pisat na net, asi som sibnuty ozaj, no ale co uz, ja mam 25 ona 22, sme spolu uz nejaky cas a ona mi zacina vycitat niektore veci, a na oplatku aj ja jej aj ked viem ze je to na nic, vadi jej ze malo chodime do spolocnosti, ona by chcela chodit na disky a posedenia s kamaratmi (povacsine len jej), mne to osobne staci tak 2x krat do mesiaca, oni vacsinou preberaju veci kto ma aky mobil, kde sa pojde na disku, kto mal co hrozne oblecene, kto koho podvadza, koho auto kolko zere, ako vravim raz za cas ked si vypijem nemam to problem pocuvat ale nie stale, uz len tie disky ja to prilis nemusim uz, mam to za sebou, priatelku nemam problem tam samu pustit i ked sa mi to dvakrat nepaci, dalsiu vec co mi vycita ze som spiatocnicky, v hudbe v style atd, lebo pocuvam rocknroll a celkovo vacsinou starsiu hudbu, dokonca aj auto mam stare, mne sa proste to retro paci, a su tam aj dalsie veci, myslite ze ked sa uz hadame o takychto veciach speje to ku koncu alebo by som jej mal viac ustupovat alebo ona mne ?

ciculienocka

blbost chcemia.. rozum je rozum a da sa takejto (vymyslenej) chemii odolat. tj. ak je baba blba, tak ju nepustim k sebe, pochopitelne.
skor on je citlivejsi nez ona, tj. ona kasle na vztah a on taha aj za nu. ona citi malo ale berie to ako vztah s benefitom a on ju ma skutocne rad - len uz ruzove okuliare nedrzia tak pevne

ciculienocka

ale teraz vazne, (sice auto mi fakt tolko zerie, je to bestia), ale nevycitajte si veci, treba radsej sa objat alebo proste zmenit temu - vycitky sa zmazat nedaju, to si pamatajte (aj ty aj ona)
a ano, je to prizemne, ako zena (21) mozem povedat, ze disco je pre decka a party girls, a je to nanic, na co dobre to je? kazdy ma rad inu zabavu.

ciculienocka

koho auto kolko zere,

moje najviac :D dnes to bolo na spotrebu a bolo to 25L/100km :D povedz im to :D berte ma tam!! :D

fero11111

neviem ked je len disco problem a hudba nanej tak to ignoruj a je po probleme ne? ci nechapem chces aby bola furt doma

wreggert

ale nie to nie je len hudba, my sa mame radi, ani nechcem aby to vyzeralo tak ze tu na nu kydam, a praveze nie som taky ze chcem čučat doma stale, len sme zacali preferovat odlisny styl zabavy akokeby, jej sa napriklad nepaci ked idem na nejaky koncert s kamosmi a podobne, zijeme zvlast

fero11111

jo jasne kvoli hudbe sa rozidete

ne sak sam pises ze sa vobec k sebe nehodite si to po sebe precitaj a dospejes k tomuto zaveru

ona ma rada zivot ty sa uz chces usadit a aby ti doma na pere skakala a ona sice chce aj to ale chce aj zit sak je mlada :) zijete spol ci zvlast?