Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preventivna prehliadka u vseobecneho lekara

hviezda01

tak mam zvyseny cholesterol,a pri vysetreni mocu zistili,krv,co lekarka skonstatovala,ze je to asi z toho,ze som mala po menstruacii..

hviezda01

kablica-tiez som si to hovorila..:-DD...ale tak vies,ked je clovek hypochonder,tak si potom namisla vselico..ale aj tvoja odpoved ma potesila..:-))

hviezda01

pytam sa preto,lebo idem na preventivku k svojej obvodnej lekarke,kde mi budu brat krv,a niekedy mam pocit,ze ma bolia "vnutornosti",ale ani neviem presne co,ale neni to silna bolest,len ma obcas zaboli tam,inokedy zas inde,potom zas na oblickach...mozno som len hypochonder,tak snad by mi nieco nasli,ak by som naozaj nieco mala..dakujem

ebi77

súhlasím čiastočne s tým, čo pandorica napísala

ale vo väčšine prípadov, sa začiatočná rakovina neukáže v týchto základných krvných testoch,,, ukáže sa iba po čase, ak je rakovina v rozsiahlejšom štádiu

pre identifikáciu možnej rakoviny sa berú rôzne onkomarkery, ale tie tiež nemusia vyvrátiť alebo potvrdiť rakovinu

pandorica

No, rakovina priamo asi nie.Ale keď máš niečo s niektorým orgánom, tak v krvi vyskočí nejaká hodnota mimo normál a lekár potom bude zisťovať prečo.Ak niečo nie je v poriadku, tak sa to v krvi objaví.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.