Celibát v manželstve

babie leto

pandorica, keby len po 40, tu uz 20 rocni mladici sa pytaju na Zerex, Viagru atd. lebo niesu schopni erekcie. Po 40 im zacinaju problemy skor s prostatou.

pandorica

Slovenkajana, chlapi po 40 niekedy začnú mať problémy s erekciou, ale strašne sa za to hanbia a nepriznajú to ani za svet.A keď ten tvoj nebol ani predtým borec, tak týmto pádom by sa fakt vzdal úplne.Možno to bude tým, že sa hanbí, že sa mu poriadne nepostaví.

lilyiankaa

slovenkajana, ja ťa chápem, že sa cítiš akoby ponížená, ak ty chuť na sex máš, aj si iniciátorom a tvoj muž ťa nebodaj odmietne ... to by každú z nás určite trápilo .... a prečo teda ten sex nechce, čo ti povedal, že je unavený, že sa mu to nepáči, že by chcel niečo iné, alebo aký dôvod ti dal?

slovenkajana

pandorica lebo nikdy nebol v tej oblasti borcom a namiesto toho, ze by pre zlepsenie nieco urobil, radsej rezignoval celkom

slovenkajana

lilyiankaa , no co sa tyka potreby sexu- zit sa bez neho da, ale na druhej strane moje sebavedomie je na bode mrazu, nakolko ma to depta, ze mojho nuza ako zena nezaujimam. trapim sa tym, pricom nie som rozkysnuta a neupravena skapa...

lilyiankaa

no ked bol cele manzelstvo taky, nemozes cakat, ze sa zrazu po 23 rokoch zmeni .. bohuzial niektori jedinci su taki, ze sex az tak nepotrebuju ... nemusia ho mat az tak casto a to je pripad aj tvojho manzela ... ako ti radili, jedine si najst milenca .. aj ked verim, ze ti to po chuti nie je, ale inak to nevyriesis a ked sex potrebujes, tak co narobis ...

slovenkajana

zdravotne problemy? 23 rokov kuse? nie, nema.

a milenku- pytala som sa uz a ze vraj nie. no aj ja si myslim, ze nie, lebo inac je rodinne zalozeny, taky verny typek, a po praci nikde nechodi, takze milenku by som vylucila.