Neviem čo mám robiť

Príspevok v téme: Neviem čo mám robiť
Barbora333

Takže mám 14 rokov.A minulý rok v zime mi povedali rodičia že jeden muž (je o 13 rokov starší ako ja) povedal o mne že som pekná. :) Ale potom som zistila že má priateľku.Mne sa strašne páčil aj páči.Hrá j šport a chodím tam stále.Pozerá sa na mňa a usmieva.Jeho priateľka tam ale moc nechodí.Bohužiaľ teraz máju aj dieťa.Ale nie sú ani zobratí.Mne sa ale začal páčiť ešte vieac.(ešte pred tým ako som zistila že je tehotná)Strašne po ňom túžim no neviem čo mám robiť.Píšeme si na fb.Viackrát ma oslovil ako láska a že som pekná atď.Neviem ale čo si mám myslieť.Či si robí zo mňa srandu alebo to naozaj myslí vážne.neviete niekto poradiť?Ako mám zistiť ako to myslí? :/

lilyiankaa

nie, nepíš mu nič .... si ešte mladá na takého starého somára ...... a hlavne úbohého blbca, čo akože miluje svoju priateľku a dieťa a skutek utek ... teba nemotáva, nič viac nič menej

flegma

ja bych sa nenamahala, mlada je do neho buchnuta a caka len na odpoved, ze ano, urcite sa mu priznaj, bude z vas nadherny par

phoe

Akože čo si od toho slubujes? Viem, si mladá a zaľúbená žaba, ale on je dospelý muž, a dokáže využiť tvoju naivitu a nevinnosť. Chceš s ním spať? Chceš sa nechať zneužívať?

Barbora333

Ale on ma neobťažuje :D AJ mne sa strašne páči len neviem či mu mám povedať že ho mám rada alebo nie.

phoe

No chce ťa pretiahnut a nechať tak, dievčatko. Je to idiot. Áno, pacis sa mu. Jasné že sa mu pacis. Tebe sa páči muž čo sa tvári že miluje svoju ženu a dieťa a pritom bali mladunku babu, čo je takmer dieťa? Zasran uchylny ...neostavaj s ním sama, lebo ti ublíži. Keby ťa mal rád, tak ti da pokoj.

lilyiankaa

už len kvôli tomu ako sa chová si nezaslúži, aby si mu ty vyznávala lásku ..je to chudák a za tým si stojím ... na svoj vek je to nevyzretý jedinec, ktorý ťa možno chce len namotať ..uvedom si, že je medzi vami veľký vekový rozdiel a preto z toho nič nebude

Barbora333

Len neviem myslím že mu na mne trochu aj záleží.Len neviem či mu mám povedať že sa mi páči alebo niečo.Ak áno nevieš mi poradiť ako? Možno že mu to poviem a viac už k nemu neprihovorím uvidím.Len sa bojím že ma vysmeje alebo niečo.