Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ženy

Prezývka55

odpovedam .. hej akurat ze ja som myslel 2 veci nie jednu
a)umeliny
b)robenie zo seba ramba

Takze sa stale zastavam tej jednej veci ze komu priroda nenadelila v krase to v posilnovni nedozenie.
Proste zena dokonala ma byt takze ze z nej padnej na rit, okuzli ta sarmom a krasou, ze ked vojde do miestnosti zastavi sa cas. A take sa rodia pri mesacnom svite raz za 10 rokov :D

odpovedam

prezyvka, no to sa velmi mylis, ak si myslis, ze vysportovane alebo fitness telo je umelina. Fitnessaci maju prisny zdravy jedalnicek. konzumuju vela bielkovin kvoli rastu svalov, ale to je predsa pochopitelne. Rovnako tak doplnky vyzivy, ktore su zakladne (aminokyseliny, proteiny, kreatin atd) su prirodne produkty, dokonca su to latky, ktore telo nevyhnutne potrebuje k svojmu chodu. Aj bezni clovek by si ich mal doplnat. Chemiu uzivaju vrcholovi sportovci a to tiez nie vsetci. Na fitness nie je nic umele. Su to ludia, co si poctivo odmakaju svoje telo vo fitku a zvysok je v kuchyni. Uz len ta disciplina v stravovani a zdravom zivotnom style je hodna vela. Stravovanie modeliek nepoznam, ale nemyslim si, ze zjedia vela.

Prezývka55

odpovedam mne az tak ziadna modelka nepride pritazliva ale su modelky skor tie amaterske ktore nepotrebuju mat vychrtle alebo vysportovane telo nie su tluste ale su jednoducho sexy, neznasam umelinu alebo ked niekto zo seba robi ramba. Mam rad prirodzene krasne zeny, jednoducho ked to ta zenska nema od prirody moze sa aj posrat v posilnovni a pekna nebude :).

odpovedam

No ja som zase zastanca opacneho nazoru, ze zenskejsia je zena, ktora sa o seba stara, ktora cvici, nema problem sa trochu zapotit, nezafuci sa, nema na sebe faldy a nehadze do seba junk food. To je rozhodne pritazlivejsi postoj k vlastnemu zdraviu a sebe samemu nez vedome si podlamovat zdravie sedavym sposobom zivota a nezdravym jedlom. Ale kazdemu sa paci nieco ine. Mne pride rozhodne pritazlivejsia nejaka bikini fitnesska nez stihla modelka.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.