Uz sa neviem zalubit

Príspevok v téme: Uz sa neviem zalubit
sleepy guy

mam 27, za sebou par vztahov, kratsich, jeden dlhsi, ale akoby som uz vystaveny, bez schopnosti sa zalubit, nesurim to, ani nehladam nasilu, stretavam zeny, za niektore z nich ktore mali alebo maju zaujem nieco so mnou nadviazat by boli ini vdacni, ale ja som ako pako, akoby bez citu, hladam na nich len chyby, neviem sa proste zalubit, ani zahladiet, a ked sa zahladim tak len na pekne dievca a po case to vyprcha, trva to uz nejaky ten rok, ani nehladam rady, len mavate aj by obcas podobne stavy ? velmi rad by som mal nejaku spriaznenu dusu zenskeho rodu, s ktorou by som mohol planovat buducnost ale nejde to, som ako skala, da sa s tym nieco robit ?

LILIII

som na tom podobne ,casto stretavam muzov co mi davaju navrhy ,pozyvaju si sadnut tam a tam ,ale ja nie a nie sa pohnut ...... sice nehladam na nich chyby a vlastne ani neviem co sa deje ,asi minulost na mna dolahla

lilyiankaa

podľa mňa si ešte nestretol tú pravú ... ja mám jednu kamošku, ktorá je rovnako stará ako ty a dokonca je na tom rovnako ...ona už má pocit, že nikoho nedokáže ľúbiť ..aj keď stále niekoho má, u nej som tuším nikdy nezažila, že by bola sama, ale možno práve to je chyba ...