Môžem byť tehotná?

Príspevok v téme: Môžem byť tehotná?
slavomira412

Dobrý deň, chcela by som sa vás opýtať.s partnerom sme NEMALI pohlavný styk,ale boli sme obaja vyzlečení a bol veľmi blízko mňa,ale nevnikol do mňa. iba sa o mňa obtieral \"tam dolu\". potom ma urobil prstami. môže sa stať že som mala niekde tam dole spermie a že ich nejako \"šikovne\" vopchal dnu? ..odvtedy som menštruáciu mala až veľmi silnú (6 dní). chodím často cikať,mala som nevoľnosti, pichá ma v podbrušku.. menštruáciu čakám okolo šiesteho novembra. môžem byť tehotná ? alebo to je iba zo strachu a stresu ? ďakujem za odpoveď.

adriiiiii

Teraz kukam ze si mala uz aj menzes tak co stresujes. A to ze chodis casto cikat mozes mat infekciu alebo zo stresu.Bud kludna na milion percent niesi tehotna.

slavomira412

Dakujem ti velmi pekne..konecne niekto tko sa nevysmieva ze som blba :-) dakujem ti este raz..dufam,ze nie som.

adriiiiii

To by musela byt riadna nahoda musis mat plodne dni on schopne spermie vela faktorov a nieje lahke otehotniet je to narocny proces.Nemaj boja

adriiiiii

Neboj sa nebudes tehotna aj ked mal semeno na penise a dal ti ho prstami dnu je velmi mala sanca takmer nulova.

adriiiiii

Ak sa priatel vystriekal na posvu a nasledne ti spermie prstami zasunul dnu tak je sanca otehotnenia.Su vraj take zeny ze otehotneju ked sa ich len trenky obtru.Myslim si ze sa nemas coho bat osobne nepoznam nikoho v mojom okoli kto by z petingu otehotnel.