V zivote mi nejdu veci na 100 %

Príspevok v téme: V zivote mi nejdu veci na 100 %
Taa

Moj osobny problem spociva v tom ze vsetko zacnem pekne...ale nedokoncim. Vlastneneviem dotiahnut veci do konca. Vsetko ma zly koniec..niesom spokojna s tym co robim..lebo to neviem dotiahnut..aby to bolo 100 %. Vsetko co robim v zivote je asi tak na 80?..mozno menej.neviem. Proste sa mi nedari ako inym. Vzdy chyba kusok..aby to bolo uplne. aby to malo zmysel. A jeto jedno ci su to medziludske vztahy..praca..domov...Kde robim chybu...preco mi to nejde...popravde mato niekedy riadne stve....co by som mala zmenit...Aj ked sa snazim..proste jetu nejaky blok...co to je...

Taa

Mao..pisem ale bez tej depky..som uplne ze kludna..davam si bacha na zbytocne stresy...viem ze su aj dolezitejsie veci...ale niekedy aj toto cloveka tak sekne..ze je zly sam na seba.

Maoam

Taa, ak mas motivaciu, tak pracuj na tej vydrzi a to chce AJ disciplinu,na tom zlyhava drviva väcsina ludi, vzdavaju sa prilis skoro alebo pri prvych ci druhych problemoch, pritom by stacilo, keby to rozdychali, zapli mozog a vymysleli plan B...

kabel

Taa, mozno si len zbytocne prefekcionisticka a v skutocnosti veci vlastne dotahujes, len to hodnotis prilis kriticky

Maoam

cau, ja som desiatky rokov potrebovala na to, aby som zistila, ze som sa snazila na nespravnych miestach, pri nespravnych ludoch a to na 500% :DD takze nedepkuj, su aj horsie pripady

uvedom si, ze NIC nie je na 100%, lebo nikto z nas nie je dokonaly

skor ti chyba VYDRZ a zrejme disciplina, to su veci, ktore ziskas iba treningom a to tym, ze zacnes dotahovat do konca mensie veci alebo kratkodobejsie zalezitosti, kde mas vidinu ciela blizsiu, nie vec ktora trva par rokov (napr. studium)

potrebujes zazit pozitivne vysledky a pozitivne emocie s tym spojene, kludne zacni s dacim, co ta bavi, hobby, daco osobne

no a potom si mozes davat aj dlhodobejsie ciele a VZDY rataj s tym, ze pridu prekazky, polena pod nohy, je to NORMALNE

musis sa naucit akceptovat aj prehry a fakt, ze nie vzdy vsetko vyjde, aj ked si sa roky rokuce do toho maximalne vlozila ....... a nakoniec dopadnes ako debil, takze...

such is life!

padnes, vstanes a tak dokola, len neostan lezat, lebo skoncis v sekcii s dlhorocnymi depkarmi, ktori sa utapaju v sebalutosti a je to uz ich status

Taa

Mozno mi chyba motivacia..mozno sa niekedy prilis snazim..co je na skodu. Viem ze len Boh je dokonaly..ale ked sa mi nieco nezadari..skusam to znava a znova..a pri nejakych 3 neuspechoch sa vzdavam...a stve ma to...lebo som do toho vlozila vela a nezadarilo sa. Ale mala by som si uvedomit ze niekto potrebuje malo casu..iny vela..ale ak nieco chceme dokazeme. Skor by som mala popracovat so silou vole. Ja fakt nemam trpezlivosti...kde ju najst...?

RNG

Uvedom si konecne, ze nie si Panboh. len ten je udajne neomylmy. My vsetci ostatni sme len nedokonali a ked nam nieco vijde na 90%, to je samo o sebe uz uspech.
Samozrejme kazdy chce tych 100%, ale to sa malokedy podari. Zdoraznujem PODARI, lebo aj pri akejkolvek snahe su faktory, ktore v zivote nevieme uplne kontrolovat.