Prečo nechudnem?

Príspevok v téme: Prečo nechudnem?
aktivitis

Mám veľmi vysokú nadváhu,napriek tomu že už viac ako 5 rokov aktívne športujem.Chápem to,strava nebola bohviečo...No už asi mesiac sa snažím dávať si pozor na stravu.
Príklad:ranajky-12:00- 2 chlebíky so syrom a zeleninou,káva
obed-16:00-rizoto
20:00-ovsené vločky s banánom,alebo niečo sacharidové( pred tréningom v posilovni)
23:00-po posilovni-praženica(bez oleja bez masla s cibuľkou-2 alebo 3 vajíčka,podla intenzity tréningu),alebo jogurt

pitný režim-minimum 3 litre,niekedy potiahnem aj na 4 litre ak sa mi dá.

šport-3 x týždenne na lačno kardio,zumba,poprípadne taebo,posilovna minimálne 4 x týždenne,cvičenie s kettlebelom.
Po mesiaci som rovnako napuchnutá,nevidím minimálny rozdiel.
Môže to mať súvilosť s tým že mám zníženú funkciu štítnej žlazy(euthyrox 75) a autoimúnnu tyreoiditidu?

BertaVertina

ahoj, pricina moze byt v hormonoch
Tiež som mal rovnakú situáciu: bol tu kalorický deficit a fyzická aktivita, ale moja váha zostala rovnaká
treba sa dať otestovať a navštíviť endokrinológa
Robím tu testy doktorpro.sk

slizik

Veď akože ako prostriedok na presun je to fajn. Ale na chudnutie sú teda efektívnejšie spôsoby :D To môže potom človek stáť rovno v MHD a čakať, že schudne :D

laurittko

pridaj k tomu šport, ideálne aspon jazdu na bicykli, alebo na kolobežke a uvidiš, že sa vaha pohne smerom dole

alanitka

no ja zasadne teda pri telke nic nejem :D nie je nic horsie fakt. zle mi je len z tej predstavy. a ked nieco zobkam, tak nieco zdrave, spaldove.