Je Colostrum účinné počas chrípky?

Príspevok v téme: Je Colostrum účinné počas chrípky?
lubosk0470

Poznáte to? Tu máš ber, keď ti pomôže potom mi dáš peniaze.
Nebudete mi veriť, nepýtal som sa čo som dostal do ruky, veril som mu.
A oplatilo sa.
Keď ma to znova chytí, znova si to zoženiem a vyskúšam, či to pomôže.
Hľadám dôveryhodnú spoločnosť, ktorá Colostrum ponúka za kresťanskú cenu a hlavne mi ide o kvalitu.
Dám Vám vedieť, keď prejavíte záujem.
Vlastne mi môžete pomôcť. Píšte na: lubosk0470@gmail.com

Erika364

ja som tak dostala od kamosky enzymy – ze vraj si to zle vyratala a zostala jej polovica tabletiek. Ona si dala enzymovu kuru, ja som si dala enzymvu kuru a celu zimu a nasledujucu jar som nebola chora ani raz. Keby som vedela ze wobnezym tak dobre posilni imunitu, tak si ho kupujem sama uz davno. No, nahoda je blbec a tato sa mi pacila :)

RNG

Je. telo bojuje proti virusom najma imunoglobulinmi a collostrum, je bohaty zdroj imunoglobulinov. Druhy ucionny nastroj proti virusom je oxidacia, vysoke davky vitaminu C podporuju tvorenie peroxidov v tele(najma v makrofagoch), preto napr ja beriem pri podozreni virusu okamzite 1 gram esteru C kazdu hodinu, aspon 3 dni. A obvykle porazim virus skor, nez moze prerast do choroby.

odpovedam

Colostrum treba uzivat dlhodobo niekolko mesiacov. V case chripky je to sice fajn na urychlenie liecenia, ale imunita treba posilnovat hlavne v case zdravia. Mne osobne colostrum uz dlhsie pomaha.