Mamicky mate skusenosti s liekom Zinnat

NAtaliaQ

Tak teraz nie, lebo bral ant..ale dávnejšie ano.a bolo to ok.Onje pomerne dosť často bledy..a ja neviem prečo..

NAtaliaQ

Takze abt. vysadene...sirupcek MIG..od bolesti a zapalu. Vraj hrdielko nene zapalene...lekara znepokojuje bledost dietatka. A odbery...uvidime...dakujem

odpovedam

Probiotika treba nasadit az po liecbe antibiotikami, pretoze akonahle sa vezme probiotikum, antibiotikum ho znici.

Dalsia vec - malokto uziva probiotika spravne. Treba si vybrat take, ktore su tepluvzdorne, inak hynu. Probiotika su vsak aj zbytocne, ked clovek neuziva mikrovlakninu, potom takisto crevne bakterie hynu (nemaju doslova co jest) a tym padom sa nemozu ani rozmnozit. V creve by ich mali byt az dva kg, preto nestaci vybrat jedno balenie probiotik, to je uplne nic.

Takze dobrat ATB, nasadit probiotika a mikrovlakninu. Obavam sa vsak, ze male dieta mikrovlakninu nezvladne, pretoze by sa mala zapit 400 ml vody naraz.

ni-ka

moj syn ked bol mensi tak bezne pri teplote zvracal a nemusel brat ani lieky...u deti je to normalne...aj teraz ked ma nadchu a je zahlieneny tak vracia-tie hlieny mu drazdia brusko...a tiez nechce jest ked je chory,co je myslim normalne...

Ivka 1

Natalia bohužiaľ to sú sprievodné nežiadúce účinky liekov. Detičkám sa do troch rokov vyvíja imunita a preto by mali bolo potrebné napomôcť jej posilneniu.Šla by som však aj prírodnou cestou - teda hlavne prírodnou. Neviem,či malý býva často chorý.Pokúsim sa Vám poradiť aby sa maličkému zbytočne neškodilo. Lekárov neriešim,opodstatnenosť odborného vyšetrenia musia zdôvodniť,inak im ho zdravotná poisťovňa nepreplatí.

NAtaliaQ

Je normalne ak dieta castejsie hodi zvratku...velmi nechuti jest...hrdlo len troska zapalene..slabsie prospieva ako rovesnici....Stale vraj anginos...mne sa to velmi nevidi. Nemal by nas lekar po..slat na nejame odb.vysetrenie?? Ked to sama od neho ziadam..este aj zvysi hlas. Uz som aj hladala nahhradu..ineho lekara...ale vsetci su jeho znamy...vraj len novonarodene babatka beru...A do ineho mesta predsa nie. Preco mame takych lekarov....!!!...Aj teraz zvracaniie...nevadi ja som uz ako nocny vtak...len mi je luto dietTka...ze ho stale boli brusko...aj ked si ako matka davam zalezat na strave ratolesti...