Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám pocit, že už neviem byť veselá

Príspevok v téme: Mám pocit, že už neviem byť veselá
siminka

Ahojte, píšem sem pretože by som sa potrebovala 'vyrozprávať'..mám 17rokov, mám veľa problémov, náročnú školu a aj zopár psychických problémov, ani situácia doma nieje niekedy najlepšia..často bývam smutná, a aj keĎ mám kamarátky a zopár priatelov, ktorých som v minulosti nikdy nemala- pripadám si veľakrát opustená a nepochopená. Pozriem sa okolo seba a vidím že ludia sú veselí a ľahostajný a ja? Trápim sa pre všetko, neviem sa zabávať, stále sa učím a aj keď už konečne idem vonku tak len cítim obavy čo ma čaká v škole, čo bude zase doma.. či vobec večer zaspím, niesom schopná vypnúť svoje myšlieky, stále mi bežia v hlave, a trvá to už aspon dva roky, neviem sa odosobniť a nevšímať si problémy a starosti iných dosť blízkych ľudí- veľakrát to na mna doľahne, a cítim strach čo ako dopadne. Mávam často pocity úzkosti a potrebu plakať, vtedy si pripadám úplne sama, nepochopená a jediné čo mám je strach čo sa zase prihodí, nechcem si všímať problémy ktoré na mna blízki ludia hádžu,nedokážem sa od toho odosobniť,veľmi ma to zúskostní,sú to ludia s ktorými som ale takmer stále.. chcem mat okolo seba taký múr ktorý to odrazí späť..len sa mi to ešte nepodarilo :( viem že musím žit tu a teraz, svoj život nie životy iných ale.. je to tažké..trápim sa dlho, mojím vítazstvom je škola, bola som šikanovaná a bez priatelov, ale dnes fungujem 70krát lepšie a viem sa v škole dokonca smiať. Už nechcem viac cítit tie pocity beznádeje a strachu, túžim byť ked nie veselá, tak aspoň uvolnená, a cítiť radosť, teraz, ked píšem tento príspevok tak pritom plačem, pretože mám pocit ťažoby a neviem ho zastaviť.. :( Prosím,mohli by ste mi poradiť,čokoľvek, len aby ten \\\'\\\'kameň\\\'\\\' zmizol? :( aby mi bolo trošku ľahšie..

siminka

sú to úzkosti, problém s väščím množstvom ľudí, prešla som si depresiami, lieky už neberiem a asi je možné že ten smútok a nadmerný strach, pocit že nič nemože byť veselé alebo uvoľnené je asi z toho..
Nechcem už plakať chcem aby toto hnusné obdobie už prešlo.
Snažím sa chodit viacej vonku, stretávat sa s pár kamarátmi, hladat a robit čo ma baví, kolkokrát to naozaj zaberie, ale niekedy to nepomože a ja mám proste v sebe kamen a pripúštam si problémy všetkých najbližších naokolo,ktrý si ich neriešia a iba tým zatažujú okolie, a ja to od seba neviem odohnať :-( je to niekedy tažké

zewa

Zivot nestoji ani nepada na skole.
Tie psychiatricke problemy su ake? Diagnostikovane, ci si len myslis? Na terapiu chodis? Ake problemy mas?

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.