Špehovanie svokrou!

Príspevok v téme: Špehovanie svokrou!
NAtaliaQ

Iný názov pre túto tému som nevedela vymyslieť. Ide oto, že bývam u svokrovcou a moja svokra ma neustále špehuje. A jeto preto, lebo ma upodozrieva,..ked ma vidí za PC..je priam alergická. Lebo si myslí, že si tu udržiavam frajerov. Dokonca tak rovno, že ským si píšeš..z jakým frajerom..A ja nato, že s desiatimi :-) Ked inak nedá. Ani môj manžel není tak žiarlivý ako ona. A týka sa to aj cez deň..v kuse mašpehuje čo robím..A vykecávať príde hlavne večer,ked sauž ja chystám do postele. Ja sasňou aj porozprávam,,ale tiež potrebujem chvíľku času pre seba. A ona nemá jediný dôvod žiarliť. Mám dobru povesť, nemôže omne nič. A pritom sa obava.....či sú to všetky také svokry, neviem. A hlavne namňa žaluje svojmu synačkovi. Ja netvrdím, že som svätica, aj somnou je ťažko.ale doslova ma to vytáča...Zíza namna od hlavy až po päty, ako som oblečená.no jeto normálne?...Ach, ach.....čo si o tom myslíte??

NAtaliaQ

Viem to veľmi dobre...ale ked maš sladkých 18-násť.,vtedy si pomyslíš,že sa prispôsobiš a časom zvykneš.a bude to o.k.....A....boli časy.teraz su iné samozrejme..Ale tak čas nevrátiš..

Mimochodom to tak nieje..mila ebi

pho..úplne,že sa mýliš..

NAtaliaQ

len ludia co chcu pochovat svoj vztah dobrovolne budu zit s fotrovcami svojho partnera, alebo svojimi,./sweater/..alebo ľudia,ktorí nemaju iné východisko.....alebo blabla..

Keby som mala pri sebe blízkeho priateľa/ku.,možno by som mu/jej porozprávala ako to celé je..Ale tu sa nebudem vyjadrovať k tomu.,lebo....Raz mi niekto niečo porozprával.....a mal pravdu,......... že tu nemam chodiť písať...dovi-dopo

pandorica

Ja by som tiež nemohla bývať so svokrou.Je to síce zlatá žena, ale žije úplne odlišným spôsobom života ako ja.Stačí mi, keď ideme k nej na chalupu na tri dni, a mám dosť.Dlho, veľmi dlho trvalo, kým prijala také fakty ako že si nenechám kecať do výchovy svojho syna, do spôsobu varenia, obliekania a pod.Ale odkedy som jej dala najavo, že sa rozhodujem podľa seba, mám s ňou super vzťah.Dokonca stojí na mojej strane, keď mám problémy s manželom(jej vlastným synom)