Špehovanie svokrou!

Príspevok v téme: Špehovanie svokrou!
NAtaliaQ

Iný názov pre túto tému som nevedela vymyslieť. Ide oto, že bývam u svokrovcou a moja svokra ma neustále špehuje. A jeto preto, lebo ma upodozrieva,..ked ma vidí za PC..je priam alergická. Lebo si myslí, že si tu udržiavam frajerov. Dokonca tak rovno, že ským si píšeš..z jakým frajerom..A ja nato, že s desiatimi :-) Ked inak nedá. Ani môj manžel není tak žiarlivý ako ona. A týka sa to aj cez deň..v kuse mašpehuje čo robím..A vykecávať príde hlavne večer,ked sauž ja chystám do postele. Ja sasňou aj porozprávam,,ale tiež potrebujem chvíľku času pre seba. A ona nemá jediný dôvod žiarliť. Mám dobru povesť, nemôže omne nič. A pritom sa obava.....či sú to všetky také svokry, neviem. A hlavne namňa žaluje svojmu synačkovi. Ja netvrdím, že som svätica, aj somnou je ťažko.ale doslova ma to vytáča...Zíza namna od hlavy až po päty, ako som oblečená.no jeto normálne?...Ach, ach.....čo si o tom myslíte??

Cariboo

odstahujte sa. ziadne hadky vam nepomozu, pokial je svokra zvyknuta robit stihacku cely zivot, tak sa na stare kolena nezmeni...

nedaj sa

nedaj sa!!!!otvor si na nu usta,nadaj jej.ja som si nechala na zaciatku kecat od nej(kecala mi do vychovy atd..),po case mi dosli nervy a od vtedy mam svaty pokoj.a to nas fakt par krat skoro rozdelila-svina...ale uz sa nedam a konecne! sa otvorili aj prispate oci mojej polovicky.....a mame svaty pokoj

adriiiiii

So svokrou sa porozpravaj vsetko co ti vadi urci si nejake pravidla tak aby ste normalne vychadzali ona mozna ani nevie ze ti to vadi ked jej nic nepovies.Spoluzitie vie byt tazke treba vediet respektovat.Chod za nou a hod rec.