Bolo to vobec rande?

Príspevok v téme: Bolo to vobec rande?
Slovak777

Ahojte,

pracujem vo firme kde je vacsina kolegov muzskeho pohlavia. Mame tam jednu kolegynu, ktora sa mi velmi paci. Snazil som sa jej to dat nejaku dobu najavo. Myslim, ze aj uspesne, pretoze si to vsimli aj ini kolegovia. Mame z firmy kopec akcii po praci, takze sme mohli spolu travit nejaky ten cas. Problem bol vsak ten, ze je tam vzdy vela dalsich kolegov a clovek nema moc sancu sa lepsie (v sukromi) porozpravat a zblizit. Tak som to chcel zmenit. Rada sportuje tak som ju chcel pozvat na badminton. Ona navrhla, ze by si radsej pozrela film. Ja na to, ze OK. Ona navrhla namiesto kina, radsej vecer pri vine u mna doma s tym, ze si pozrieme nejaky dobry film a pokecame. Clovek by cakal, ze islo o rande. Ale tu to zacina. Ja teraz vobec neviem, ci to naozaj rande bolo. Mam k tomu nejake dovody - napr. este pred tym, nez vobec bola u mna to len tak letmo spomenula inemu kolegovi. Ak by to chapala aj ona ako rande, tak mi pride logicke, ze to nikomu nepovie, nie? Navyse mi ten kolega povedal, ze to oznamila takym stylom akokeby sa nic extra nedialo. Vecer bol inak super. Zasmiali sme sa, bola u mna cca od 19 do 24. Odprevadil som ju, bolo aj objatie. Velmi sa mi paci. Chcl by som ju ziskat. Len neviem ako to chapat. A co robit dalej? Casto chodi napr. aj s inymi kolegami von na rozne akcie. Myslim si, ze sa mozno aj ini o nieco pokusali. Mam trochu pritlacit na pilu a dat je to este viac najavo? Aky mate nazor? Dakujem za rady :)

0vecka

a ty sa este pytas ci to bolo rande. :-D Akoze ty si asi schopny sa spytat ci je mozne ze chcela sex ak by sa tam pred tebou vyzliekla do naha a zacala by ti rozpravat ze ju davno nikto neprefikol...

0vecka

2 Slovak777 a ako by sa podla teba zahcovala kebyze chce sex? akoze fakt sa nad tym zamysli, odmietla sport a nasackovala sa k tebe priamo do bytu a este vecer. Akoze nic ocividnejsie si neviem predstavit.

Akoze na 99% chcela sex.

Slovak777

Ahojte, je pravda, ze som mal byt iniciativnejsi. Okrem objatia mala byt byt aj pusa. Ja som nad tym uvazoval, ale nechcel som prilis tlacit na pilu. Parkrat sa mi vypomstilo, ze som bol prilis rychly a cele sa to posralo. Nemam totiz s balenim prilis vela skusenosti.
To s tym sexom..., ja vam neviem. Mne nepride ako typ zeny, co by na prvom rande supla hned do postele. Ja viem, ze to asi tak vyzera, ale jednoducho nemam z nej taky pocit. Ale je aj moznost, ze sa poriadne mylim a neviem citat medzi riadkami. Asi som aj naivny, ale nepredpokladal som, ze by zena na prvom rande chcela hned sex. Otazne je, ci by som taku vobec chcel. Som z tejto celej situacie dost mimo. Dost som sa na nu namotal a asi som stratil sancu ju ziskat...

gbstw

suhlasim s doubledogom

Ona prišla ku tebe večer na víno na film, a ty si sa nemal ani k tomu aby si ju vyšuk..

Podla mňa si teraz buď myslí, že máš priateľku, si gay, alebo proste nie je tvoj typ.

doubledog

ty si zjavne moc "slusny" chalan, takze si v dost velkej nevyhode.

urcite na nu nechod s priamou otazkou, ako to cele ona chape.
zeny sa vyjadruju v naznakoch, ktore ti nevysvetlia.
ak sla k tebe domov pit vino, tak je jasne, co ocakavala.
k nicomu si sa nemal, ani sa jej nedivim, ze si drzi odstup.

ale kazdopadne, mat taketo prve rande nie je nic moc, chcela ta len vyuzit na sex.
moc od nej necakaj.

Agnes998

Podla mna ona urcite nieco ocakavala, rovno sex kedze chcela ist k tebe na byt. Mozno aj to ju odradilo ze si sa k nicomu nemal, ani len k puse. Skus byt nabuduce trocha iniciativnejsi. Prinajhorsom ta moze odmietnut ale to si nemyslim, lebo ked idem k niekomu na byt tak cakam sex

Bajaja525

moznoze aj ocakavala ze nieco bude a nebolo.
v kazdom pripade ja by som siel nato tak ze by som jej nekupoval ziaden darcek iba by som ju pozval na repete rande a na koci pri rozlucke by som sa ju snazil pobozkat.
ty sa bojis toho odmietnutia ale inak nezistis ako to je, holky maju radi odvaznychchlapov ktori vedia co chcu.
ak odmietne pusu mozes to obkecat ze si sa nechal uniest :) rozhodne ale tuto zalezitost nenatahuj ak nato nemas tak radsej sa nato vybodni

0vecka

a inaq tiez tie reci ze ak by to bolo rande tak by to nikomu nehovorila- neviem kolko mate rokov ale ludia po 18tke sa za taketo veci uz nezvyknu hanbit...

0vecka

jj rande to bolo, podla mna si jej mal dat minimalne pusu. Tie reci ze by si nejaka nenechala dat pusu na prvom rande su sice pekne, ale povedzte zeny tejto sorty ci by ste na prve rande sli k niekomu vecer do bytu s komentarom ze dame vinko a pozrieme nieco v TV :)

Akoze co ine ako sex mohla ocakavat?

Agnes998

Dolezite je, aby to, co jej darujes nebolo nic drahe, malo by to byt nieco uplne lacne alebo nieco, co mas zadarmo, napr. kvety natrhane na luke (dobre, v tomto rocnom obdobi asi nie). Ak mas chut kupit jej nieco drahsie, nechaj si to na cas, ked uz budete oficialne par. Dovtedy to nie je vhodne, pretoze zena sa moze citit zaviazana "Jezis on mi dal taku drahu vec, teraz za to bude chciet sex alebo co" vela zien by z toho malo neprijemny pocit a vela by takyto dar urcite aj vratilo. A tiez by mohla ziskat dojem, ze si ju kupujes, mozno nejaku zlatokopku by to nastartovalo ale ak je to obycajna skromna zena, tymto si ju neziskas