Jazvy po akne

Príspevok v téme: Jazvy po akne
oleandrovnik

Poradte mi kto ma skusenosti. Po akne, ktore som mala v pubertalnom veku mi dnes ostali jazvicky na tvari. Tym ze roky pribudli a moja tvar casom schudla je to viac a viac viditelne. V minulosti som brala Roacutan. Bohozial az neskoro som sa odhodlala ho uzivat. Keby som mu tak dlho nespekulovala tak dnes som ich nemusela mat. Viete nejaku dobru radu? Chemicky peeling vonkoncom nezabral, laser naj. hlupost. Existuju nejake gely popripade kremy ale ucinne??? Dakujem

tamara2013

ahoj, ja som mala tiez riadne jazvy a boli nacervenale. dva roky som absolvovala dve kury v zimnom obdobi. jedna kura 3 sedenia. peeling sa volal Is-clinical, www.isclinical.com
.skus is na net si o tom precitat. su dva druhy peelingu,jeden co som mala ja,je jemny, treba ho robit viac krat,ale obrusuje ti pokozku. ja lutujem ze som si vtedy nespravila fotku akos om vyzerala, ved aj pocas kupania vo vode som isla do satne si dat novu vrstvu make-up,teraz nemusim vobec. nie je to komercny blud,fakt to funguje. neviem ci to vies dostat v SR, ale skus sa poinformovat.viem,ze sa da kupit aj kit domov,ale ja by som to sama nerobila.
ten druhy peeling co maju je taky,ze si dva tyzdne na marodke zjazvena a cela vrchna vrstva sa ti zlupe a narastie nova koza. zalezi od toho ako zle to mas. podla mna ja som to mala zle tak normalne, videla som aj horsich hlavne chlapov,co maju az take diery po tvary z jazvene,tak take som ja az nemala. ale klasicke cervene jazdy na Licach.

???

nič,čista voda a nedraždive mydlo.Potom popripade radu pytať od odbornikov,napr plasticky chirurg,dermatolog,skusena kozmetička?