Pisala si o sexe

Príspevok v téme: Pisala si o sexe
branoooo

moja baba sa mi priznala ze si pisala s mužom ... bol to chat typu kde to ma ako kto rad a pod... on sa jej vypytoval kdečo.. aj ona jeho..ci ma na nu chut a pod.... ja neviem čo robit... lubim ju a je to pre mna sok... sme spolu dva roky... doteraz bolo vsetko dobre hadali sme sa primerane... co si o tom myslite ?? koniec ?? tvrdi že to bolo iba tak... proste sranda....mam 23 ona 21 ...

kungfusrac

Najprv chat a co bude potom? Ked to urobila raz, urobi to znova. Posli ju kade lahsie, aby si potom nelutoval.

ojojo

Dnes si každý píše takéto "hlúposti"na nete...a čo je na tom?Aj ja sa tak bavím...robím si z každého srandu

Agnes998

Je divne, ze ti to povedala sama od seba, bud sa ta chce zbavit a caka, ze to s nou teraz ukoncis alebo ma vycitky svedomia a ked ti to povedala sa jej ulavilo. To uz musis ty vidiet z jej spravania. Ak to lutuje, tvrdi, ze ta miluje a ze uz podobne veci neurobi, neukoncuj ten vztah, kazdy moze urobit chybu a toto nebola normalna nevera. Skus jej odpustit a dat jej este jednu sancu.

analsvrbi

Svrbi ma analnica, mam tam take struky, co mam s nimi robit? Šuky, muky? Ked mam na anale struky? A este mam sliznicku a nad analom este jeden anal.

Pravidelne mavam hnedunke slipenky. No mozem toto mat? No stary dochodca, ale toto nikto nema.