Zase podkožné akné

Príspevok v téme: Zase podkožné akné
emilka

Ahojte, viem, že týchto tém tu bolo už xy, ale stále som sa nedostala k odpovedi čo naozaj pomáha. Tieto podkožné vyrážky ma trápia už niekoľko rokov a ja stále neviem ako na ne, jeden sa zahojí, zostane fľak a ďalšie dva sa vyhodia, už som vážne zúfalá a závidím ľuďom, ktorí môžu chodiť bez make-upu. Ja som teraz doma skoro stále a tak si na pleť nedávam ani kuštik make upu, večer a ráno sa vždy umyjem aj keby sa deje čokoľvek, no predsa sa mi stále vyhadzujú. Predtým som pila viac mlieka a jedla viac mliečnych výrobkov, potom som mlieko úplne vylúčila, pleť sa na chvilku zlepšila, ale teraz je to stále to isté, aj napriek tomu, že nejem vyprážané, mastné ani mliečne. Pijem stále bylinkové čaje a tieto boľavé hrby sa mi objavujú. Čo mám už robiť??? chcem sa raz zobudiť, pozrieť do zrkadla a vidieť krásnu pleť, nie červené flaky a hrby ako puberťáčka, pritom mám už 25. :( pomôžte

Malvi1111

mne pomohla uz len ta najhorsia vec-teda antikoncepcia.Berem minervu ale to uz si vyber fakt ako poslednu vec.To FAKT pomoze ale mne az od 6 az 7,8 mesiacov , tvar bez flakov, vyrazok, cyst,krasne cista tvar no u mna pomaha max 1,5 roka a potom zase zacnu vyliezat a musim prestat brat. Ale ma to vela nevyhod-asi u bab naj je ta nadvaha :D ja som pribrala za 1 mesiac 10kg.a hocico zjem ide to stale hore,musim davat bacha. No druhe veci-pit zihlavovy caj,pre ocistenie pecene mozes aj ocistny caj nebo dajake probiotika na vycistenie pecene.Rada nad zlato je zaroven s tou zihlavovym cajom potierat tvar-najprv sa to mozno zhorsi ale to znamena ze ti to vytahuje skodlive latky-spinu z tela von,a jeden naj sposob ako sa vylucuje je prave tvar-bohuzial. No potom sa to zmeni a zacnu ist prec,hovorim hlavne o tych bolavych podkoznych-je to cysta,tie fialovo krvave pluzgiere.Musis aj zinok je taka masticka nemastne zlozenie akoby krem.A ked sa ti niekde vysusuje tvar naj je tie lacne ale efektivne blbosti ako nivea alebo dajaka indulona nebo ako vravim je aj kosmin. to je tiez super. Este jedna vec: pocula som o bylinke ktora sa ma pouzivat ako kvapky max 8 tyzdnov sa to da lebo je to silne to je jedna kura-po tom ze vraj budes mat plet ako babika :D tu vetu som radsej ignorovala ked som ju pocula.Ked stale daco ti ostane tyzden pockas a zase zacnes tu jednu kuru nie ze sa stym predavkujes inak si spalis tvar. Je to Echinacea.Zevraj je aj masticka-moze byt tiez, ale skus kvapky.

simka111

mne pomohlo ked som vylučila med,mliečne výrobky, hlavne mlieko a sladkosti, ale akonáhle toho začnem jesť viac, zas sa pleť zhoršuje, čiže nie je to dlhodobe, ale aspoň viem,čo mi škodí.

Pomáha aj pravidelne čistenie u kozmetičky a na tie vyrážky gafrová masť,mne ju poradila kozmetička,ked som bola raz na čistenie,neverila som že mi može pomáhať, hlavne preto že stoji tak málo, ale pomáha.

A stres je tiež na vine,teraz som po škole a pleť je oveľa zdravšia ako vtedy.

tess

len vytáčať nie, budeš mať jazvy...mne pomohlo až vylúčiť všetky živočíšne produkty, mlieko, vajcia, mliečne výrobky, maso, všetko je to plné hormonov

anka 89

emilka skus vylucit kovy zhod nausnica a retiazky a nejedz cokoladu ,kakao kup si krem clear clin od firmy jonson v kauflande 3,50 vyrazku vytlac a zatri na noc kremom skus mozno ti to pomoze

SCSA

Treba vyčistiť črevo klystírom. A taktiež by som odporučil výplach žalúdku.(ráno na LAČNO vypiť liter VLAŽNEJ slanej vody, par krát hlboký nádych, výdych a potom von.