Nekonečne akné a komplex ... máte skusenosti s ultrazvuk. liecbou?

Príspevok v téme: Nekonečne akné a komplex ... máte skusenosti s ultrazvuk. liecbou?
angelicaSK

skusali ste niekto liecbu akne ultrazvukovým cistením pleti ci laserom alebo niecim takýmto? alebo z ktorej antikoncepcie sa napravý pleť na normálnu? ja som mala dienorette raz ale dáky uspech to nebol, ked som mala 17 uz som brala aj roocutane a kozná mi to už znovu nepredpíše, antibiotiká nechcem vkuse jesť ako tik-tak, duac gel, zinerit všetko len vysuší ale nezbavý, uz som skusala byt aj polroka vegánka - raw food a nič žiadne zlepšenie tak co potom???... lebo mna to už serie že mám 23 a stále ešte jebáky na ksichte.. však sa preto bojím mať aj chlapa, že ked sa vecer odmalujem ze sa mu ani nepostavý pri mne a namejkapovana celý den byt nemožem...

Fleur-de-lis

tieto spôsoby som neskúšala, nie.
Ak máš mastnú pleť, čo tiež prispieva k tvorbe akné, tak odporúčam používať ako pleťovú vodu jablčný ocot(prírodný, mútny, nefiltrovaný) v pomere 1:1 alebo 1:2 ocot:voda. Smrdí to, ale len kým pleť vyschne.
A odporúča sa ho užívať aj vnútorne - 1 lyžica octu do 2-3dcl vody ráno nalačno, možné ochutiť medom.
A potom sú dobré doplnky výživy na prečistenie krvi a podporu pečene. Ak vieš po anglicky prečítaj si článok www.thelovevitamin.com

A ak máš normálny vzťah, a tvoj priateľ ťa má rád tak ho akné vôbec nebude trápiť. Poznám také páry :)

alenocka123

Ahoj ja mám podobný problém, mám 24 rokov a skončila som Vš, stále som mala s pleťou problém, ale stále som sa o ňu starala používam kvalitnú kozmetiku la roche posay, avéne, clinique. Keď som mala 20 brala som roacuttane. Samozrejme aj antikoncepciu asi od 17 s pár prestávkami. Jasné, že to pomohlo ale nie na dlho. Popri roacuttane som užívala inderm, eryfluid, duac gel. Ten roaccutane mi dost pomohol ale presli 4 roky a ja mam zase plet ako pubertacka a nielen tvar ale aj dekolt a chrbat. Chcem sa spytat ake vysetrenie by ste mi navrhovali? Chcem sa uz toho definitivne zbavit a nebavi ma mat na ksichte tonu make upu. Stale mi vzali na koznom krv a spravili pecenove testy vsetko bolo v poriadku. Ja nechapem kde moze byt pricina. Neviete mi poradit ake vysetrenie pri tom by som mala od lekarky pozadovat? Neverim ze sa akne robi len tak, mne sa stale zlepsilo po HAK, tak z toho usudzujem ze asi to je hormonalneho povodu

GoFruit

Zmen stravu, vycisti si zanesene creva plne zlepenych sraciek na ich stenach bud klystirmi alebo crevnou sprchou, najlepsie obomi daj nejake jednodnove posty o cistej filtrovanej vode a do mesiaca mozno 2 budes mat plet ako babatko. Podla toho ake mas zanesene creva. Niekomu sa hned ulavi po prvej crevnej sprche, niekto musi ist 10 krat. Ale pomoze stopercentne. No a potom uz netlacit stravu ktora skodi a nici crevnu mikrofloru a sposobuje tuhe neprechodne zlepence v crevach cez ktore ti neprejde ziadna zivina. Cize vynechat sladkosti a mucne vyrobky a mliecne vyrobky , ak maso musi byt tak raz do tyzdna staci a jest hlavne vela a este viac surovej zeleniny a ovocia a ovocie v ziadnom pripade s nicim nekombinovat a garantujem ti ze akne nebudes mat.