Bizarna uchylka?

Príspevok v téme: Bizarna uchylka?
enasa

Ahojte. Kusok sa hanbim lebo mam az taku pubescentnu otazku, hoci tie roky ma uz davnejsie minuli. Nuz, nedavno som si u seba uvedomila existenciu uchylky, pre ktoru sa mi este nepodarilo najst meno a bojim sa to pred novym priatelom povedat, ze to neprijme. Ide o to, ze ma strasne berie predstava sexu so zamaskovanym muzom. To by sa este dalo, ale este viac na mna zabera predstava sexu so sci-fi priserou :D co by sa dalo riesit kostymom. :) A moja otazka znie. Prijali by ste to od partnera alebo sa vam to zda moc uletene? :)

Cariboo

ludia vy tu davate komenty
flegma a chruna the best!

omg, teraz uz chapem preco UFO nikdy officalne nepritalo na zemi. boja sa uchylakov :D

Hrac

ja by som prijal :-) s usmevom ale hej, moja priatelka ma zas predstavy o vazeni a sexe vo vaznici :-) takze nejaka ta maska a oblecko bude tiez nutne ako vidim :-D

fero11111

sak kto pise vzdy ale tak cche to :) a kukla staci neskor to mozno prejde do znasilnenia bitky a tak ktohovie

si mala ist ku kadafimu to bol zruda jak hrom

0vecka

a podla mna v pohode, ale ja osobne by som sa neprezliekal do nejakeho idiotskeho obleku vzdy ked si akoze mame vrznut. Mozno tak na narodeniny.

enasa

Ano, henten modry je sice mily ale az tak ma nevzrusuje :) ja som skor na take veci ako napr. s.cghub.com

Kasjkl: ano aj kuklac moze byt ale mam tam este ine zaujimavejsie zamaskovania :)