Velky strach zo smrti

Príspevok v téme: Velky strach zo smrti
sewie

v poslednej dobe ma stale prenasleduju myslienky na smrt...neviem ako mam dalej fungovat s vedomim ze aj tak o par desiatok rokov nebudem...neviem si predstavit ze jedneho dna proste zhasnem a koniec...nic...nebudem vnimat citit, nebudem exisovat...planeta sa bude tocit dalej, vsetko pojde ako predtym ale ja zmiznem...ked na to pomyslim, mam z toho paniku a vpodstate si prajem aby som sa nikdy nebola narodila a nemusela sa nad tym trapit...neviem co mam robit...neviem preco to vlsatne ani pisem...na smrt liek nie je...je to fakt...kazdy tam raz musi...cas bezi rychlo a ani sa nenazdam a budem na rade ja...a potom tma...

Mig5

Až tak mlada zas nie si.Moj syn má 17 a považujem ho za starého, lebo aj je.Naozaj mladý su vo veku 0-12 rokov.

uspávanka :)

Takéto stavy prenasledovali dlho aj mňa ale potom som si uvedomila , že to nie je nič strašné . Len sa modlím , aby mi mal kto chodiť na hroby a pekne sa oň starať a uctiť si moju pamiatku , keď umriem . Začala som si plniť sny , mám všetko čo chcem, takže som šťastná a vedomá toho , že to môže prísť kedykoľvek, a to som len tínedžerka :D :) Nemyslite nato , možno prídu nato , ako sa dožiť vysokého veku , veľmi vysokého veku a budeme sa radovať na tejto Zemi omnoho dlhšie

ps: rob všetko pre dlhovekosť ;)