Smotanka verzus modre z neba?

Príspevok v téme: Smotanka verzus modre z neba?
novinka73

Jurdiniova :cez vikend mi ostalo zle z toho , ze jedna "modelka! cize stetka mala na sebe handry za 60 000 eur ...a potom zase v stredu zacne Rozboril ukazovat hladne deti bez elektriky...

nie je vam ludia z toho zle

cely svet sa mi zda naruby , preco su rozdelene takto peniaze ..mlady hokejista alebo futbalista , pripadne herci dostavaju neskutocne peniaze a na druhej strane deti zomieraju od hladu

ukazu v modrom z neba nejake postihnute dieta , ktore nema ani na vozik a vzapati slavny futbalista alebo ina celebrita mu velkodusne da velky sek na ktorom su metrove cislice velkodusnych tisic eur , alebo cely kolos nejakej spolocnosti ...
mne je z toho zle cela spolocnost je chora aj cely svet

0vecka

a ako by to malo fungovat? ze rozdame peniaze medzi vsetkych? komancovia tu uz raz boli a nedopadlo to dobre. Inaq ono nieje lahke manazovat 100 ludi nieco este zopar miliard. Preto vobec najst system ktory funguje je problem. A aktualny system funguje.

marlena

inak odporucam aj ja, nesledovat taketo relacie, ja nepozeram ani smotanu - lebo sa mi dvoha zaludok z tej erzy a tych jej komentov a uz vovec ma nezaujima aka slapka ma za kolko saty, nepozeram ani modre z neba, lebo ma to nerozveseli a nemozem kazdemu pomahat, kedze niet z coho, takze na nejake taketo utrpenie nie som zvedava. Nevenuj tomu pozornost jednoducho, co ti nerobi dobre, svet ani ludi neprerobis, ale svoj pohlad nato mozes, aj ked je to tazke. Ked je niekto bohaty a inteligentny, nepotrebuje sa vystavovat na obdiv pred vsetkymi a trepat, co ma za kolko, to je len vizitka totalnej ubohosti , ti ludia nic nemaju, len tie peniaze a svoje materialie....

marlena

inak mna ta s tym kacacim pyskom nesmierne irituje, su vseliake stetky ale tato to je des, raz som klikla na jej FB profil, skoro som odpadla, tak nechutne samolube monstrum som este nevidela...ona mi nepride ani zeby bola z masa a kosti, lebo sa mi nechce verit, ze toto sa moze narodit ako clovek,ona vypada ako bez duse, taky robot...

Fleur-de-lis

vieš, oni by nemali až toľko peňazí, keby ich ľudia ako ty a ja nepodporovali. Ak s niečím nesúhlasíš tak si to nekupuj, nemaj to zapnuté v telke, neklikaj na tie videá v youtube atď.
Keby si ľudia kupovali seriózne denníky a tie bulvárne nie, tak by mali tie druhé dosť peňazí a tie trápne by konečne skončili.
V telke si nenechám zapnutý nejaký debilný program ak mu nechcem zvýšiť sledovanosť a tým podporiť jeho výrobu a peniaze ktoré sa na to minú.
Sťažovať sa nepomôže. Každý by si mal uvedomiť, že sú maličkosti, ktorými to aj on môže trocha ovplyvniť.
Spravodlivosť tu na zemi nebude nikdy, ale keby sme všetci len nefňukali, ale žili podľa toho aké to tu chceme mať, tak by to bolo oveľa lepšie.

A ja

Lenže to je o tom,že nefunguje sociálna sfera a je jedno kto tam je,červený,modrý,nie je predsa možné aby boli zákony postavené tak,že človek ktorý celý život platí a dostane chorobu alebo sa mu narodí choré dieťa išiel hned do veľkej biedy a skupina ľudí čo celý život nič nerobia je na tom pomaly lepšie.Je to chyba zákonodarcov že to dovolia.

novinka73

nemyslela som , ze tie handry mala jurdiniova , ale bolo to v jej relacii a tie handry mala ta s tym kacacim pyskom