Verny chlap?

IgorDS

ano existuje, napriklad ja. Nikdy som svoju priatelku (ani terajsiu ani predosle) nepodviedol a nikdy to ani neplanujem. U mna to je akosi vec cti. Chlap ktory svoju partnerku/manzelku podvedie nie je chlap ale exkrement

jaeerna

Ano su podla mna... ja som mozno troska naivna, ale je ich dost len nie kazd ma to stastie takeho stretnut... v tomto obdivujem mojich rodicov, su spolu od 20 rokov a su stale spolu stastny a neverim, ze by doslo niekedy k nevere. Tak ist je to aj s rodicmi mojho ocina a dalej... jasne teraz je nevera omnoho castejsi problem ale ak sa najde chlap, ktory nemysli len na sex a nie je totalny perfekcionalista a vie sa obetovat tak je po prve ta zena stastna a na druhu stranu je stastny aj ten muz. Som toho nazoru, ze vztah o sexe a peniazoch sa skonci neverou rychlo, no ked sa dvaja najdu a veria si tak by mal vydrzat. Ale hej tak ako aj chlapy mozu zahybat aj zeny... proste musi to v tom vztahu klapat... znova uvediem priklad rodicov- su zvlastny a to tym, ze som ich NIKDY nevidela riadne sa pohadat... hej sem tam sa nepohodli ale ze by to bola vyslovene hadka o tom neviem...

vivien666

...ked vidim vsetkych okolo nemam chut na vztah. Jedine co by som chcela je vernost. Ja som mala milion prilezitosti priatela podviest, ale nikdy som to neurobila,je to nechutne takto niekomu ublizit. Bezdovodne. Preco taki nezostavaju slobodni,aby mohli spavat s kym len chcu

snehuliatko

existuju..ale v skutočnosti ich je málo a ešte menej..tak isto je to so ženami.. preto vravim že ku*vy nie su len chlapi, ale aj ženy všeobecne...a potom my, ženy a muži (a že je nás kur*a málo!!!) ktorí sú z každých okolností verní a skutočne by im svedomie nedovolilo spraviť také svinstvo ako podviesť svojho partnera, neveríme že sa nám niekedy podarí nájsť rovnakú polovičku..

youki

ak existuje zena, ktora by nikdy za ziadnych okolnosti nepodviedla chlapa, tak potom existuje aj chlap, ktori nepodvedie.

Ale ma to jeden biologicky hacik: muzi a zeny beru pojem "podviest" zvycajne dost rozdielne (z evolucie pohlavi)

lienocka2808

vivien ja uz neverím, ze taký existujú. Mám priatela, ale ruku do ohna za neho nedam ani za vsetkych mojich byvalych.:(.